Wierzchowiec World of Warcraft ujawniony jako nagroda Twitch Drop


Przed wydaniem World of Warcraft: DragonflightBlizzard opublikował więcej informacji na temat pierwszych Twitch Drops w grze, w tym rzadkiego wierzchowca, który pojawi się w grze. Kosmetyczne nagrody, które widzowie mogą zdobyć podczas oglądania transmisji World of Warcraft zostały ujawnione zaledwie tydzień po uruchomieniu pierwszej fazy łatki przed rozszerzeniem.


W ciągu prawie dwóch dekad od premiery World of Warcraft ma różne sposoby, zarówno w grze, jak i poza nią, aby zdobyć nagrody kosmetyczne. Począwszy od zwierząt towarzyszących po zabawki, MMORPG od lat ma crossovery z produktami i celebrytami. Począwszy od tematycznych smaków Mountain Dew po reklamy telewizyjne z udziałem pana T z Drużyna A, każdy z nich miał zabawne przedmioty, które gracze mogli zdobyć podczas trwania promocji. Nadchodząca promocja z Twitchem będzie pierwszą w grze. Aby zdobyć Twitch Drops, widzowie i gracze mogą uczestniczyć w transmisji przez określony minimalny czas w określonych odstępach czasu. Po spełnieniu kryteriów widzowie mogą zdobyć trzy różne Twitch Drops, obejmujące okres przed i po premierze Smocze stado.

GAMERANT WIDEO DNIA

POWIĄZANE: Gracz World of Warcraft zdobywa każde osiągnięcie w grze

Od 15 do 17 listopada widzowie Twitcha oglądają co najmniej cztery godziny World of Warcraft zawartość może zdobyć zwierzaka Dragon Kite. Gdy dodatek zostanie wydany, oglądanie wszystkich uczestniczących w nim transmisji przez co najmniej cztery godziny między 28 a 30 listopada zapewni widzom dostęp do wierzchowca Feldrake’a. Feldrake przez wiele lat był uważany za niezwykle rzadkiego wierzchowca, ponieważ pojawił się tylko w nieistniejącym już Gra karciana World of Warcraft Trading Card jako karta łupu. W tym czasie karty łupów zawierały unikalne kody, które gracze mogli wymienić na wierzchowca. Wreszcie, od 13 do 28 grudnia widzowie, którzy obejrzą co najmniej dwie godziny treści, mogą otrzymać zabawkę Wieczny fioletowy fajerwerk. Jako bonus, widzowie, którzy podarują co najmniej dwie subskrypcje widzom uczestniczącej transmisji, mogą otrzymać zwierzaka golema żniwnego o imieniu Ichabod.

Kampania Twitch Drop rozpoczyna się 15 listopada, czyli tego samego dnia, co faza druga łatki przed rozszerzeniem. Po rozpoczęciu drugiej fazy gracze, którzy już dokonali aktualizacji do Smocze stado może stworzyć nową postać Dracthyra Evokera i wziąć udział w wydarzeniach poprzedzających dodatek. Przed rozpoczęciem kampanii zarówno widzowie, jak i streamerzy Twitcha będą musieli upewnić się, że ich konta Battle.net są połączone z Twitchem, logując się na swoje konto Battle.net i klikając Połączenia. Streamerzy, którzy chcą wziąć udział w programach, mogą włączyć Twitch Drops, wybierając opcję z menu nagród widzów na pulpicie twórcy.

W międzyczasie gracze mogą zapoznać się z nadchodzącymi funkcjami i zmianami klas Smocze stado. Obecnie nowy interfejs użytkownika, zmiany klas i drzewka talentów są dostępne dla graczy do przeglądania, testowania i dostosowywania do własnych upodobań.

World of Warcraft jest już dostępny na PC. Smocze stado startuje 28 listopada.

WIĘCEJ: WoW Dragonflight: Jak grać w Devastation EvokerŹródło : https://gamerant.com/world-of-warcraft-mount-twitch-drop-reward/