Więcej niż przyjaciele: gracze Przymierza i Hordy będą mogli dzielić się mobami w WoW Dragonflight


World of Warcraft Smocze stado beta jest w pełnym toku, a testowanie dungeonów, raidów i zestawów poziomów powoli zbliża się do końcowych etapów dostrajania i balansowania. Chociaż Blizzard Entertainment ujawnił prawie każdego asa, jaki ma w rękawie, wciąż pozostaje kilka niespodzianek, które sprawiają, że zaniemówiliśmy. Ponieważ granice między Hordą a Przymierzem zostały już zatarte wraz z wprowadzeniem międzyfrakcyjnej wyszukiwarki lochów i raidów, a także lochów Mythic+, twórcy starali się maksymalnie poprawić jakość życia w otwartym świecie, pozwalając Sojusz i Horda do dzielenia się mobami.

Blizzard na przestrzeni lat zmienił religijnie tagowanie tłumów. Pierwsza iteracja tagowania mobów, która rozpoczęła się w World of Warcraft i kontynuowałem Gniew Króla Lisza, stwierdza, że ​​​​możesz dzielić mob tylko z zgrupowaną osobą. Aż do Smocze stadonormalnie dzielilibyśmy się mobem z graczem, chociaż nie jesteśmy zgrupowani.

Mimo to tylko pięć osób mogło zaangażować się w walkę, zanim tłum zbladł. W Smocze stadoBlizzard znosi prawie wszystkie ograniczenia i zapewnia płynniejszą rozgrywkę w otwartym świecie zarówno Przymierzu, jak i Hordzie, umożliwiając im udostępnianie tagów. Ale nadal obowiązują zwykłe ograniczenia limitu pięciu graczy.

Ta zmiana „więcej niż znajomi” będzie dostępna po Smocze stado wstępna łatka jest aktywna. Wciąż niestety nie znamy dokładnej daty przed aktualizacją, ale Blizzard z pewnością ujawni tę datę w każdej chwili.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6347dac4936c4160bfd8b3f4a1cb3cc0&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Falliance-and-horde-players-will-be-able-to-share-mobs-in-wow-dragonflight&c=14666102849204246229&mkt=fr-fr