Wiadomości World of Warcraft: The War Within Beta, klasyczne najazdy Cataclysm, letnia zabawa

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami z World of Warcraft z ostatniego tygodnia! Beta-testy War Within rozpoczynają się 5 czerwca! Testy beta World of Warcraft®: The War Within™ rozpoczynają się 5 czerwca! Przez cały czas trwania testu będziemy zapraszać weteranów społeczności, prasę, strony fanowskie, przyjaciół i rodzinę, aby sprawdzili nadchodzące rozszerzenie i podzielili się z nami swoją opinią. Gracze, którzy kupią lub uaktualnią grę do wersji The War Within Epic Edition, będą mieli również natychmiastowy dostęp do wersji beta i co najmniej trzydniowy wcześniejszy dostęp do rozszerzenia. Gracze wybrani do udziału* otrzymają e-mail z zaproszeniem do pobrania klienta gry bezpośrednio z aplikacji Battle.net. Gracze, którzy kupią edycję Epic, mogą również otrzymywać powiadomienia e-mailem. Jak zawsze, bądź czujny na próby phishingu – jeśli nie masz pewności co do zasadności swojego zaproszenia, zaloguj się na swoje konto Battle.net i sprawdź, czy dołączona jest licencja na wersję beta The War Within (pod Twoim kontem gry). Jak zacząć Dołącz do nas, aby przetestować The War Within. Gracze, którzy się zarejestrowali, mogą zostać wybrani na testerów, a zaproszenia będą wysyłane regularnie przez cały czas trwania testu. Jeśli zostaniesz wybrany do wzięcia udziału w teście beta, Twoje konto Battle.net zostanie już aktywowane i będziesz mógł uzyskać do niego dostęp. Gracze, którzy dokonają aktualizacji do wersji The War Within Epic Edition, również będą mieli natychmiastowy dostęp do wersji beta. Upewnij się, że sterowniki karty graficznej są aktualne. Uruchom aplikację komputerową Battle.net – może być konieczna aktualizacja, jeśli nie korzystałeś z niej ostatnio. Jeśli nie masz zainstalowanej aplikacji, zacznij tutaj. Po zainstalowaniu i zaktualizowaniu Desktop Battle.net wybierz World of Warcraft z listy gier. Z menu rozwijanego Wersja gry nad przyciskiem Graj wybierz The War Within (wymienione w sekcji W przygotowaniu), a następnie kliknij Zainstaluj. Poczekaj na zakończenie instalacji, kliknij Odtwórz i wybierz jeden z dostępnych serwerów testowych. Utwórz nową postać testową lub użyj kopii postaci, aby zaimportować istniejącą postać Dragonflight. Wejdź do gry i przetestuj dostępną zawartość. Jeśli doświadczysz jakichkolwiek problemów podczas instalacji i korzystania z wersji beta The War Within, zapoznaj się z naszymi typowymi problemami technicznymi i rozwiązaniami, aby rozpocząć rozwiązywanie problemów.

Co nowego w wersji beta

Nowe systemy, pełny poziom doświadczenia, obszary, lochy, jaskinie, bandy i nowe ziemne gry są dostępne w wersji beta. Testy raidowe odbędą się w późniejszym terminie.

Dungeons Raids – Cataclysm Classic już dostępny! Wyrusz na nowe przygody w trzech nowych lochach rajdowych: Twilight Bastion, Blackwing Descent i Throne of the Four Winds. Bastion Zmierzchu.

Bastion Zmierzchu

Bastion Zmierzchu jest mrocznym symbolem rosnącej potęgi Starych Bogów w Azeroth. Różne gałęzie Młota Zmierzchu rezydują głęboko w tej potężnej formie – uważanej za główne centrum dowodzenia sekty – wraz z ich pokręconym przywódcą, Cho’gallem.

Strefa: Wyżyny Zmierzchu Poziom trudności: (10) Normalny, (10) Heroiczny, Th (25) Normalny, (25) Heroiczny Bossowie: 4 (5 na heroicznym poziomie trudności)

W tym miesiącu zaangażowanie się w nowy sezon PvP 9 rozpoczyna się od cotygodniowych resetów. Zbierz swój zespół, aby podjąć wyzwanie na Rated Arenas i Rated Battlegrounds i zdobywać punkty Conquest, aby kupić nowszy, potężniejszy sprzęt PvP.

Źródło: www.wowhead.com