Wiadomości Blizzarda – World of Warcraft 13 września 2023 r

Poprawki

Witamy na naszej liście poprawek, które rozwiązują różne problemy związane z World of Warcraft: Dragonflight, Wrath of the Lich King Classic, Burning Crusade Classic i WoW Classic. Niektóre z tych poprawek zaczynają obowiązywać natychmiast po ich zaimplementowaniu, podczas gdy inne wymagają zaplanowanego ponownego uruchomienia serwerów. Należy pamiętać, że niektóre problemy wymagają aktualizacji po stronie klienta. Ta lista będzie aktualizowana po zastosowaniu nowych poprawek.

13 września 2023 r

Gracz kontra Gracz

Moc Mystic Veil Sarannisa została zmniejszona o 70% w PvP.

Sekrety Azerothu

W sekretny dzień rozpoczynający się od „Zawsze nas słuchają” powinieneś teraz otrzymać zadanie „Kompletny inwentarz” od Fangli Hoot, jeśli nie otrzymasz go automatycznie po zbadaniu wszystkich 6 notatek. Niektóre zadania zostały zaktualizowane, aby rozwiązać problemy, w wyniku których gracze mogli nie otrzymać podpowiedzi, ponieważ sekrety zostały rzucone na różne postacie.

12 września 2023 r

Powodzenie

Naprawiono błąd, który uniemożliwiał graczom prawidłowe otrzymywanie rang Pretendenta, Rywala i Pojedynku.

WoWowy klasyk

Naprawiono błąd, który uniemożliwiał NPC Tyrionowi ponowne zostanie zleceniodawcą zadania na koniec zadania „Atak!” „. Zwierzęta niektórych myśliwych mogą zostać zignorowane i zaatakować pobliskich graczy.

8 września 2023 r

Jazda Smokiem

Srebrny medal z odwróconego wyzwania Roamm Loamm powinien po raz kolejny zostać należycie nagrodzony.

Zadania

Chromie oferuje teraz „No Limits”, serię zadań, które zanurzają nas w przeszłość Eternusa, bez konieczności ukończenia lochu „Dawn of the Infinites”.
Podczas zadania „Walking in Shadows” Maiev Shadowsong nie będzie już wskazywała niewidzialnych ognisk. Moraidormi nie będzie już znikał, a Nozdormu bardziej trafnie przejdzie w tryb ukrycia podczas zadania „Nie dzisiaj, przeznaczenie”.
Łowcy Demonów, którzy nie mogli wejść w interakcję z Konsolą Sterowania, mogą teraz wrócić do Fel Hammer, aby kontynuować kampanię w Domenach Klasowych. Tinkmaster Overspark jest widoczny, a „The Legend of Rustlock” jest ponownie dostępna dla graczy na poziomie 60 i wyższym.

WoWowy klasyk

Dla każdej aktualnej rangi postaci gracza cotygodniowe obliczenia wkładu w PvP nagradzają teraz jedynie brakujące punkty wkładu potrzebne do osiągnięcia następnego poziomu. Uwaga twórców: Na wyższych poziomach gracze celowo zdobywali niehonorowe zabójstwa, aby uzyskać niższy poziom od swojego obecnego poziomu, aby zyskać dodatkową rangę, co umożliwiłoby im szybsze awansowanie na wyższy poziom niż gracz znajdujący się tuż nad nimi na następnym poziomie. Teraz najpierw zyskujesz kwotę, której Ci brakuje w stosunku do rangi, w której się znajdujesz. Obniżanie rangi poprzez niehonorowe ofiary w celu szybszego postępu nie powinno już przynosić żadnych korzyści.
Naprawiono błąd, który w niezamierzony sposób podwajał nagrodę honoru za zadania Uwagi w Dolinie Alterac.

6 września 2023 r

Zajęcia

Naprawiono problem związany z Przywoływaczami: Ratunek nie będzie już powodował odnowienia zaklęcia Zielonego Otulenia, jeśli zostanie użyte, gdy aktywny jest Stan Przepływu.

Obiekty

Drżące ostrze łańcuchowe ma teraz odpowiednie wymagania dotyczące minimalnego poziomu. Naprawiono błąd, który powodował, że okulary inżynieryjne kalibrowane chromatycznie wymagały poziomu 58 do transmogu.

Zadania

Legendę Rustbolta mogą teraz pomyślnie ukończyć wszystkie postacie.

WoW Klasyczny hardkor

Wzmocnienie „Łańcuch uszu” uzyskane za zwycięstwa w Mak’gorze utrzymuje się teraz po śmierci. Uwaga deweloperów: umożliwi to nowemu klasycznemu API raportowanie prawidłowej liczby zwycięstw Mak’gora dla zmarłych postaci.

5 września 2023 r

Wydarzenia

Sekrety Azeroth: Naprawiono błąd, który uniemożliwiał wyświetlenie zadania „Używanie bałwochwalstwa” po ukończeniu „Idol w rękach”.

Zadania

Naprawiono błąd, przez który kredyty za końcowy cel „Pilna eksfiltracja” nie były poprawnie przyznawane.

Informacje o poprzednich aktualizacjach można znaleźć tutaj.

Źródło: news.blizzard.com