Wiadomości Blizzarda: World of Warcraft, 12 lutego 2024 r

Lista poprawek dla World of Warcraft: Dragonflight, Wrath of the Lich King Classic, Burning Crusade Classic, Season of Discovery i WoW Classic

Wstęp :
Dowiedz się o najnowszych aktualizacjach i poprawkach do World of Warcraft: Dragonflight, Wrath of the Lich King Classic, Burning Crusade Classic, Season of Discovery i WoW Classic. Bądź na bieżąco dzięki dostosowaniom w czasie rzeczywistym, aby zapewnić lepsze wrażenia z gry.

Poprawki 12 lutego 2024 r

Lochy i Raidy
– Everbloom: Naprawiono błąd, w wyniku którego Wybuch Jadu Rockspine Stingera mógł zostać zastosowany wobec celów niezależnych.

Zadania
– Naprawiono błąd uniemożliwiający zamierzony postęp w legendarnym zadaniu „Radzenie sobie z tym”.

WoW Classic: Sezon Odkryć
– Możesz teraz otrzymać nową Miksturę Łamacza Burzy od Rau Cliffrunnera w Poczty Freewind, gdy tylko zostanie zaakceptowane zadanie „Cisza przed burzą”.
– Przepis: Mniejszy Tajemny Eliksir jest teraz powiązany z kolekcją.
– Cotygodniowe zadania „Wyczyść las!” » i „Odparcie najeźdźców” z bitwy o Cienistą Dolinę zapewniają teraz pełne nagrody w postaci doświadczenia i reputacji aż do poziomu 40.
– Ze wzmocnienia świata Ashenvale Rally można teraz korzystać aż do poziomu 39.
– Wzmocnienie świata Iskra Inspiracji teraz prawidłowo zwiększa +leczenie.
– Wymagania dotyczące przedmiotów dla zadań „Moc wiatru”, „Moc ziemi” i „Moc wody” zostały zmniejszone.

Zajęcia
– Druid: Moc gwiazdy została zmniejszona o 35%, a korzyści wynikające z obrażeń od zaklęć zostały zmniejszone do 42,9%, podobnie jak w przypadku innych czarów natychmiastowych.
– Gwiezdna Moc zapewnia teraz nowy efekt: twoje następne zaklęcie Gwiezdnego Ognia rzucone w ciągu 15 sekund zadaje 66% więcej obrażeń.
– Naprawiono problem z Ulepszoną Regeneracją, który uniemożliwiał Nourishowi otrzymywanie zwiększonego leczenia z Wykwitu i Regeneracji.

Paladyn
– Naprawiono błąd, przez który premia do mocy zaklęcia „Pochwa Światła” nie była poprawnie aktywowana przez ataki wręcz.

Szaman
– Naprawiono błąd, przez który Niszczycielska Burza czasami nie traciła swojej ochronnej aury, gdy Ailgrah Splittusk został zabity.

Wydarzenie PvP w Stranglethorn
– Gracze, którzy wskrzeszą się w Stranglethorn podczas wydarzenia Krwawy Księżyc i uzyskają Wyssanie Krwi, będą teraz odporni na ataki przez cały czas trwania tego wydarzenia, ale nie będą mogli rzucać zaklęć ani ataków. Mogą dosiadać wierzchowców i przemieszczać się w inne miejsce i są niewidoczne dla graczy spoza ich grupy.

Kontynuacja poprawek w kolejnych częściach.

Źródło: news.blizzard.com