Wiadomości Blizzarda: Nasiona odrodzenia w World of Warcraft

Następna aktualizacja: Dragonflight: Seeds of Renewal

Następna aktualizacja, Dragonflight: Seeds of Renewal, jest w fazie opracowywania i pozwoli obrońcom Smoczych Wysp odkryć zakopaną historię Azeroth i Smoczych Wysp poprzez publiczne wydarzenie Archiwów Azerothian, wspinając się do smoczego grzbietu na kontynentach Starego Świata, poruszając się po lochach Smoczego Stada wraz z towarzyszami AI, ukończ nowe rozdziały kampanii będące kontynuacją epilogów Dragon Isle i wiele więcej!

Dragonriding dostępny na całym świecie

Niebo Azeroth i nie tylko może być Twoje, siedząc na siodle swojego smoka. Dzięki Dragonflight: Seeds of Renewal jazda na smokach zostanie rozszerzona na każdy kontynent Starego Świata, na którym możliwy jest lot.

Archiwa Azeroth

Odkryj historię Smoczych Wysp i poznaj wyjątkową obsadę postaci, posłuchaj starożytnych historii i kontempluj ikonografię minionej epoki. Weź udział w zajęciach solowych i grupowych w Traitor’s Rest dzięki cotygodniowemu wydarzeniu publicznemu, mnóstwu możliwości eksploracji i zdobywaj nagrody, takie jak zwierzaki bojowe, wierzchowce i zestaw do transmogu.

Twierdzenie Gilneasa
Król Greymane jest gotowy odzyskać swoje królestwo, ale Gilneas nie jest tak puste, jak oczekiwano. Pomóż odzyskać to, co zostało utracone i zwróć królestwo Gilneańczykom.

Lochy obserwujących
Tankuj, lecz i DPS wraz z towarzyszami NPC, którzy towarzyszą ci podczas przygód w lochach. Będą dostępne w ośmiu normalnych lochach Dragonflight i będzie można w nich grać od 1 do 4 graczy. Ci towarzysze pozwolą graczom uczyć się lochów Dragonflight we własnym tempie i zapewnią im swobodę eksperymentowania i dostosowywania swojej drużyny.

Nowe dostosowania postaci
Bądź kreatywny ze swoimi postaciami! Trolle, czas zmienić swój wygląd dzięki pięciu nowym kolorom włosów. Unikalne dostosowania dla Draenei, Tyrana Czarnoksiężnika i Demonów Mrocznego Blasku są już w drodze, a osiągnięcia w zakresie dostosowywania pojawią się dla tych, którzy ukończyli grę.

Gdy rozpoczynamy kolejną fazę rozwoju Dragonflight, śledź oficjalną stronę z aktualnościami World of Warcraft, aby uzyskać wszystko, co musisz wiedzieć.

Źródło: news.blizzard.com