Wiadomości Blizzarda: Klasyczny hardcore, World of Warcraft

Przygotuj się na ostateczne wyzwanie w World of Warcraft Classic Hardcore

Niezależnie od tego, czy jesteś nowy w świecie World of Warcraft, czy powracasz do Azeroth, przygotujemy Cię na nadchodzące wyzwania dzięki naszemu przewodnikowi szybkiej konfiguracji – ale kiedy już tam dotrzesz, Twoje przetrwanie będzie zależało od Ciebie. Będziesz musiał stawić czoła niebezpieczeństwom Azeroth, jego mieszkańcom i innym graczom, aby zobaczyć, jak daleko możesz się posunąć w nowych królestwach Hardcore w WoW Classic, które zostaną otwarte 24 sierpnia.

Zasady zaangażowania

Aby pozostać przy życiu w Królestwie Hardcore, musisz uważnie przeczytać zasady zaangażowania. Główną ideą jest to, że gdy tylko zostaniesz pokonany przez otoczenie (lub nawet przez innych graczy), będziesz musiał stworzyć nową postać i zacząć od nowa. Śmierć jest permanentna, a kiedy umrzesz, Duchowi Animatorzy nie będą tam, aby przywrócić cię do życia. Żadnych zmartwychwstań, żadnych żalów.

Jak zaczac

Jeśli jesteś gotowy na wyzwanie, wykonaj następujące kroki:

  • Upewnij się, że sterowniki karty graficznej są aktualne.
  • Uruchom aplikację Battle.net — może wymagać aktualizacji, jeśli nie korzystałeś z niej ostatnio. Nowi poszukiwacze przygód lub ci, którzy chcą zacząć od zera, będą musieli utworzyć nowe konto Battle.net.
  • Po zainstalowaniu i zaktualizowaniu Battle.net wybierz World of Warcraft z listy gier.
  • Dostęp do WoW Classic Hardcore jest wliczony w cenę i dostępny dla wszystkich graczy z aktywną subskrypcją World of Warcraft – nie jest wymagany żaden dodatkowy zakup. Możesz subskrybować, odwiedzając sklep Battle.net.
  • Z rozwijanego menu Wersja gry wybierz opcję World of Warcraft Classic, a następnie kliknij Zainstaluj.
  • Poczekaj na zakończenie instalacji, kliknij przycisk odtwarzania i wybierz jeden z dostępnych światów wymienionych w zakładce Hardcore.
  • Stwórz nową postać.
  • Wejdź do gry i postaraj się przeżyć.

Dostęp do WoW Classic Hardcore Realms jest dostępny dla wszystkich graczy z aktywną subskrypcją World of Warcraft – nie jest wymagany żaden dodatkowy zakup. Aktualne wymagania systemowe dla komputerów PC i Mac można znaleźć na naszej stronie pomocy technicznej.

Nie możemy się doczekać, aż Obrońcy Azeroth przeżyją wszystko, co rzuci na nich Classic Hardcore Realms.

Lok’tar ogar!

Źródło: news.blizzard.com