Weź udział w epickich bitwach w Empire of the Ants z 15 000 jednostek.

Zanurz się w epickim uniwersum Empire of the Ants

Niezwykła gra strategiczna czasu rzeczywistego

Gry strategiczne czasu rzeczywistego oferują graczom niezrównaną kontrolę nad armiami złożonymi z setek jednostek z różnych narodów świata rzeczywistego, fikcyjnych cywilizacji, a nawet świata zwierząt. Empire of the Ants to jedna z takich gier RTS, w której gracze kontrolują jedną z największych armii na świecie: mrówki. Niedawno mieliśmy okazję porozmawiać z Renaudem Charpentierem, reżyserem gry, na temat tego, co sprawia, że ​​bije serce Empire of the Ants.

Wciągające wrażenia z gry

Zespół odpowiedzialny za Empire of the Ants współpracował z autorem trylogii książkowej, na której oparta jest gra. Charpentier wspomina o zaangażowaniu Bernarda Wernera, stwierdzając, że autor był obecny przez cały okres tworzenia gry, a nawet proponował pomysły, które znalazły się w grze.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, gracze mogą spodziewać się typowych elementów RTS, kontrolujących zarówno ich gospodarkę, jak i siłę militarną, ale z akcentem bycia kolonią mrówek. Możesz używać swoich feromonów, aby chronić swoje jednostki, a nawet je wzmacniać, a także używać feromonów opartych na strachu. W tym drugim przypadku twoi wrogowie uciekną na terytorium, dając ci niezbędną okazję do rozpoczęcia ataku lub nawet bezpiecznego wycofania się.

Sprawdź Empire of the Ants na Steamie

Empire of the Ants nie ma jeszcze daty premiery, ale ma stronę Steam, na której możesz sprawdzić najnowsze aktualizacje, a nawet dodać ją do swojej listy życzeń. Koniecznie odwiedź kanał YouTube Shacknews Interviews, gdzie znajdziesz więcej rozmów z programistami.

Źródło: www.bing.com