Warcraft Rumble: Zapłać, aby wygrać?

Debata wokół pytania „Czy Warcraft Rumble jest opłacalny, aby wygrać?” » jest bardzo powszechne, ale co to jest naprawdę?

Warcraft Rumble: Zapłać, aby wygrać?

Odpowiedź na to pytanie brzmi zarówno tak, jak i nie, i zależy w dużej mierze od typu gracza, którym jesteś. Podobnie jak w przypadku innych tytułów Blizzarda, wszystko zależy od poziomu Twojej aktywności i tego, ile czasu jesteś skłonny zainwestować. Ci, którzy nie chcą spędzać dużo czasu, mogą „pominąć” trudną fazę Warcraft Rumble i zakupić różne zasoby, które im pomogą. Nie ma jednak potrzeby tego robić, ponieważ istnieje wiele przykładów graczy, którzy przybyli do Onyxii nie wydając ani grosza. Tak naprawdę Warcraft Rumble nie oferuje żadnych przedmiotów w grze, które można zdobyć jedynie płacąc. Jest to duża zaleta dla tych, którzy zastanawiają się, czy Warcraft Rumble jest typu pay-to-win i dochodzą do wniosku, że tak nie jest.

Kolejną rzeczą wartą rozważenia jest fakt, że Warcraft Rumble jest grą darmową. Nie potrzebujesz subskrypcji i na pewno nie musisz płacić określonej kwoty, aby pobrać grę, dlatego Blizzard musi znaleźć sposób na zarabianie. To niezła trasa, ale naszym zdaniem Blizzard poradził sobie z nią całkiem nieźle.

Wyjaśnienie systemu GRID

Jeśli zastanawiasz się, czy Warcraft Rumble jest opłacalny, aby wygrać, musisz spojrzeć na GRID. Mamy już kompletny przewodnik po Warcraft Rumble GRID, w którym wszystko szczegółowo wyjaśniamy, ale w skrócie, to twój plan gry. Tutaj możesz odblokować talenty i zrobić wiele innych rzeczy, które wymagają złota.

Aby zdobyć złoto, musisz ukończyć kampanię, kliknąć unikalne opcje w menu, wziąć udział w różnych wydarzeniach itp. Ponadto potrzebujesz złota, aby zdobyć nowych przywódców, figurki i nie tylko. Dlatego jest to bardzo ważny zasób i aby go zdobyć, musisz aktywnie grać.

Postęp w grze Warcraft Rumble – zapłać lub graj

Wiele osób nie uzna Warcraft Rumble za grę typu pay-to-win tylko dlatego, że użytkownicy mogą zdobyć wszystko podczas gry. Jeśli jednak chodzi o postępy w grze, ci, którzy kupują, mają łatwiej. Gracze tego typu mogą zyskać przewagę nad innymi, rozwijając swoje postacie, co pozwala im szybciej przechodzić przez kampanię.

Jeśli spojrzymy na strony takie jak Reddit, widzimy, że wiele osób skarży się, że muszą płacić pieniądze, aby pokonać pewną przeszkodę. Nie jest to prawdą, ponieważ wielu graczy osiągnęło sukces nie wydając żadnych pieniędzy. Jasne, zajmuje to więcej czasu, ale ci, którzy zastanawiają się, czy Warcraft Rumble jest grą typu pay-to-win, przekonają się, że tak nie jest, po prostu zajmuje to więcej czasu.

Co zrobić, jeśli chcesz szybciej rozwijać się w Warcraft Rumble bez wydawania pieniędzy?

Warcraft Rumble to wyjątkowa gra, która pozwala osiągnąć swój cel bez wydawania pieniędzy. Jeśli „utknąłeś” i nie możesz pokonać określonego bossa lub zrealizować danego celu, zawsze możesz zająć się innymi rzeczami, które nie kosztują pieniędzy. Na przykład możesz grać w PvP, brać udział w lochach i wiele więcej, nie wydając ani grosza. System PvP jest naprawdę dobry, ponieważ usuwa zalety niektórych graczy i pozwala podkreślić swoją taktykę.

Sytuacje, w których scenariusz „pay-to-win” Warcraft Rumble może mieć zły wpływ

Chociaż możemy stwierdzić, że Warcraft Rumble nie jest grą typu pay-to-win, istnieją sytuacje, w których możesz mieć takie wrażenie. Na przykład, jeśli dopiero zaczynasz i zdecydujesz się grać w trybie PvP, możesz spotkać kogoś, kto również jest nowy, ale wydał dużo pieniędzy na talenty w Warcraft Rumble. Jest rzeczą oczywistą, że pokonanie kogoś takiego nie będzie łatwe, szczególnie jeśli nie masz talentu. Wygrać można, ale trzeba wykazać się innowacyjnością i wymyślić strategię, na którą przeciwnik nie będzie przygotowany.

Wniosek

Naszym zdaniem Warcraft Rumble nie jest grą typu pay-to-win. Jednakże osoby chcące wydać pieniądze mogą rozwijać się szybciej i sprawiać wrażenie innych, że jest to gra, w której wygrywa się typu pay-to-win. To powiedziawszy, ci, którzy chcą zainwestować czas i wysiłek, aby osiągnąć wszystko bez konieczności wydawania pieniędzy, nie muszą tego robić.

Źródło: www.bing.com