Warcraft Rumble: Wszystko o lochach

Jak odblokować lochy (i inne wymagania)

W Warcraft Rumble lochy nie są dostępne od początku gry i nie zostaną odblokowane, dopóki gracze nie osiągną znaczących postępów w normalnej kampanii. Za ukończenie poziomów w każdej strefie po raz pierwszy gracze zdobywają Onyxiowe Pieczęcie. Gdy zdobędą łącznie 30, funkcja zostanie odblokowana.
Aby odblokować różnych przywódców w GRID, aby mieć opcje dla każdego lochu i rotacji frakcji.

Warcraft Rumble Dungeons: cotygodniowe rotacje i relikty

Cotygodniowe rotacje
Po wybraniu pasującego władcy i początkowego reliktu gracze stawiają czoła każdemu z trzech niezwykle trudnych bossów, jeden po drugim, i ostatecznie zdobywają nagrody zależne od ich postępów w lochach co tydzień.

System lochów w Warcraft Rumble nie jest statyczny i gracze mogą co tydzień spodziewać się nowych bossów z nowymi wymaganiami. Wszyscy ci bossowie i lochy są wzorowane na odpowiednikach z World of Warcraft, więc gdy Heart of the Mine jest dostępne, jako przeciwnicy pojawiają się znajome twarze, takie jak Cookie i Mr. Smite.

Oprócz samego rotacyjnego lochu, każdy tydzień jest tematycznie związany z frakcją i tylko przywódcy tej frakcji mogą wejść do lochu w tym tygodniu. Tak więc tydzień Czarnej Skały oznacza, że ​​tylko Rend Blackhand lub Generał Drakkasith mogą wejść do lochu, chociaż nie ma żadnych ograniczeń dotyczących oddziałów wojskowych.

Nagrody za częściowo ukończone i całkowicie oczyszczone lochy

Po pokonaniu wszystkich bossów gracze otrzymują niewielką ilość Energii Łuku oraz standardowe figurki PD Bitewnego zdobywane po każdym meczu. Ale prawdziwą zachętą do robienia lochów w Warcraft Rumble są nagrody za pełne oczyszczenie. Pokonując wszystkie trzy mapy i bossów w lochach, gracze Warcraft Rumble mogą trwale ulepszyć swojego władcę i armię.

Oprócz tony energii łuku, oczyszczenie całego lochu nagradza także władcę używanego do biegu ulepszonymi miejscami na armię. Te miejsca są powiązane z jednym z minitypów, takim jak Latanie, Horda, Dostarczenie i inne cechy. Kiedy figurka odpowiedniego typu zostanie włożona do jednego z tych ulepszonych miejsc, zyskuje tymczasowe poziomy. Te dodatkowe poziomy wynikają z liczby ulepszeń, jakie otrzymał dany slot – slot, który został ulepszony trzykrotnie, zapewni odpowiednie mini trzy poziomy premii.

Te premie nie dotyczą tylko lochów, ale nadal działają również w normalnej kampanii. Po odblokowaniu, grindujące lochy mogą być świetnym sposobem na wzmocnienie walczącej armii i podjęcie trudniejszych poziomów Warcraft Rumble, a także misji heroicznych.

Źródło: www.bing.com