Warcraft Rumble Sezon 7: Ogłoszono datę premiery i nowe funkcje!

Przełożenie sezonu 7 gry wideo

Podczas przygotowań do rozpoczęcia sezonu 7 odkryto kilka problemów, które miały negatywny wpływ na wrażenia gracza. Z powodu tych problemów premiera nowej zawartości Sezonu 7 zostanie opóźniona o kilka tygodni.

Co to znaczy ?

Sezon 7 rozpocznie się zgodnie z planem w środę, 10 lipca 2024 r., ale kluczowe nowe funkcje zaplanowane na sezon 7 zostaną opóźnione do środy, 24 lipca. Obejmuje to rozpoczęcie Festiwalu Cenarion, wprowadzenie nowych Cenarion Minis, Księżycowej Polany i Tygodnia Rodziny Cenarion. Niektóre treści mogą być dostępne przed oficjalnym rozpoczęciem wydarzenia 24 lipca.

Po zmianie daty wzmacniamy nagrody w Skrzyni Gildii i PvP Sezonu 7, ulepszając niektóre nagrody i dodając monety, rdzenie i nie tylko. Skrzynia gildii będzie zawierać 2 epickie rdzenie i jeden nieuchwytny legendarny rdzeń! Zaktualizowane nagrody za rangę PvP są następujące: 500 monet, 5 wróżkowych gwiazd smoków, 5 gwiazd ziemi i księżyca, epicki rdzeń, 1000 monet, mega tom przywódcy, 1500 monet, epicki rdzeń, 2000 monet, mityczna księga i legendarny rdzeń.

Aby wypełnić pustkę po Festiwalu Cenarion, 10 lipca do miasta zawita Jarmark Darkmoon z nową porcją Skrzyń Chaosu.

Tydzień Rodzinny Cenarion rozpocznie się po raz pierwszy 28 lipca zamiast 14 lipca. Cenarius i Onu będą dostępni w GRID w tym tygodniu. Nowi żołnierze Cenariona nie będą dostępni w GRID aż do sezonu 8.

Dodatkowo, począwszy od 24 lipca, wszystkie funkcje w grze zostaną zresetowane w tym samym czasie, o godzinie 11:00 czasu PDT (18:00 czasu UTC), zamiast różnić się w zależności od funkcji. Obejmuje to między innymi codzienne nagrody, światło łuku, lochy, GRID, oferty dnia, błogosławieństwo Azeroth i uzupełnienia zadań. Dodatkowe nagrody za dzień codziennych zrzutów (120 monet i mega tom) zostały wysłane do właścicieli Błogosławieństwa Azeroth na początku lipca.

Cieszymy się, że wszyscy będą mogli cieszyć się nową, ekscytującą zawartością, która pojawi się w sezonie 7, i doceniamy cierpliwość wszystkich, gdy pracujemy nad zapewnieniem jak najlepszych wrażeń.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami o Warcraft Rumble na oficjalnej stronie internetowej i śledź nas na naszych portalach społecznościowych: Instagramie, X, YouTube, Facebooku i Twitchu.

Źródło: news.blizzard.com