Warcraft Rumble: płatność za wygraną?

Warcraft Rumble Pay to Win: Szybsze postępy bez płacenia?

Czy Warcraft Rumble jest opłacalny, aby wygrać?

Pytanie, czy Warcraft Rumble jest grą typu pay-to-win, jest jednym z najczęściej zadawanych, więc dowiedzmy się więcej.

Odpowiedź na to pytanie brzmi zarówno tak, jak i nie, a wiele zależy od tego, jakim typem gracza jesteś. Podobnie jak w przypadku innych gier Blizzarda, wszystko zależy od poziomu Twojej aktywności i tego, ile czasu chcesz zainwestować. Ci, którzy nie chcą inwestować dużo czasu, mogą „pominąć” proces szlifowania Warcraft Rumble i zakupić różne zasoby, które mogą im pomóc. Nie ma jednak potrzeby tego robić, gdyż przykładów graczy, którzy dotarli do Onyxii, nie wydając ani złotówki, jest wiele. Tak naprawdę Warcraft Rumble nie ma w grze niczego, co można by zdobyć jedynie płacąc za to. To duży plus dla osób, które zastanawiają się, czy Warcraft Rumble jest typu pay-to-win, i dochodzą do wniosku, że tak nie jest.
Kolejną rzeczą, o której należy pamiętać, omawiając aspekt Warcraft Rumble typu pay-to-win, jest to, że jest to gra darmowa. Nie potrzebujesz subskrypcji i na pewno nie musisz płacić określonej kwoty, aby pobrać grę, dlatego Blizzard musi mieć jakąś formę monetyzacji. To niezła trasa, ale naszym zdaniem Blizzard poradził sobie całkiem nieźle.

Wyjaśnienie systemu GRID

Jeśli zastanawiasz się, czy Warcraft Rumble jest opłacalny, aby wygrać, jednym z miejsc, które musisz odwiedzić, jest GRID. Mamy już kompletny przewodnik po Warcraft Runble GRID, w którym omawiamy wszystko szczegółowo, ale w skrócie, to jest twój plan bitwy. Tutaj możesz odblokować talenty i zrobić wiele innych rzeczy, które wymagają złota.

Aby zdobyć złoto, musisz ukończyć kampanię, kliknąć unikalne opcje w menu, wziąć udział w różnych wydarzeniach i nie tylko. Oprócz wszystkiego wspomnianego do tej pory, potrzebujesz także złota, aby zdobyć nowych przywódców, figurki i tak dalej. Dlatego jest to bardzo ważny zasób i aby go zdobyć musisz aktywnie grać.

Postęp w grze Warcraft Rumble – płacenie vs gra

Jak wspomniano, wiele osób nie uzna Warcraft Rumble za grę typu pay-to-win tylko dlatego, że użytkownicy mogą zdobyć wszystko, grając. Jeśli jednak chodzi o postępy w grze, przewagę mają ci, którzy kupują różne rzeczy. Gracze ci mogą wyprzedzić innych, rozwijając swoje postacie, co pozwala im szybciej przechodzić przez kampanię.

Jeśli spojrzymy na miejsca takie jak Reddit, zobaczymy, że wiele osób narzeka na to, że muszą zapłacić pieniądze, aby pokonać pewną przeszkodę. Nie jest to prawdą, ponieważ wielu graczy odniosło sukces nie wydając żadnych pieniędzy. Jasne, trwa to dłużej, ale dla tych, którzy zastanawiają się „czy Warcraft Rumble opłaca się wygrać?” » odkryje, że tak nie jest, to po prostu zajmuje więcej czasu.

Co zrobić, jeśli chcesz szybciej rozwijać się w Warcraft Rumble bez wydawania pieniędzy?

Warcraft Rumble to wyjątkowa gra, która pozwala osiągnąć swój cel bez wydawania pieniędzy. Jeśli „uderzysz w ścianę” i nie będziesz w stanie pokonać określonego bossa lub celu, zawsze możesz zrobić inne rzeczy, które nie kosztują pieniędzy. Na przykład możesz grać w trybie PvP, brać udział w lochach i robić wiele innych rzeczy bez konieczności wydawania ani grosza. System PVP jest naprawdę dobry, ponieważ usuwa zalety, jakie mogą mieć niektórzy gracze i pozwala zaprezentować swoją taktykę.

Sytuacje, w których scenariusz „pay-to-win” Warcraft Rumble może mieć negatywny wpływ

Chociaż możemy stwierdzić, że Warcraft Rumble nie jest grą typu pay-to-win, istnieją sytuacje, w których możesz mieć takie wrażenie. Na przykład, jeśli dopiero zaczynasz grać i decydujesz się na PvP, możesz spotkać kogoś, kto również jest nowy, ale wydał dużo pieniędzy na talenty w Warcraft Rumble. Jest rzeczą oczywistą, że pokonanie kogoś takiego nie będzie łatwe, szczególnie jeśli nie masz żadnych talentów. Wygrać można, ale trzeba wykazać się innowacyjnością i wymyślić strategię, na którą przeciwnik nie będzie przygotowany.

Wniosek

Naszym zdaniem Warcraft Rumble nie jest grą typu pay-to-win. Jednak ludzie, którzy chcą wydawać pieniądze, mogą robić postępy szybciej i sprawić, że inni poczują, że wygrana jest opłacalna. To powiedziawszy, ci, którzy chcą zainwestować czas i wysiłek, aby zrobić wszystko samodzielnie, nie muszą wydawać żadnych pieniędzy.

Źródło: www.bing.com