Warcraft Rumble: miękka premiera z nową nazwą i nowymi nadziejami

Warcraft Rumble, nadchodząca mobilna gra strategiczna osadzona w uniwersum World of Warcraft, osiągnęła ważny kamień milowy w swoim rozwoju. Gra pomyślnie zakończyła fazę zamkniętej bety i wchodzi teraz w fazę miękkiej premiery w Kanadzie i innych wybranych regionach. To ostatni krok przed oficjalną światową premierą gry.

Miękkie uruchomienie i testy regionalne

Zespół odpowiedzialny za Warcraft Rumble ogłosił, że w nadchodzących tygodniach i miesiącach będzie stopniowo udostępniał dostęp do gry w różnych regionach. To etapowe wydanie pozwoli programistom zastosować ostatnią warstwę dopracowania gry w oparciu o opinie graczy. W niedawnym komunikacie prasowym zespołu stwierdzono: „Będziemy udostępniać dostęp do wybranych regionów w ciągu następnych tygodni i miesięcy, przygotowując się do naszej światowej premiery. »

Mapa udostępniona przez zespół Warcraft Rumble na ich oficjalnym koncie na Twitterze przedstawia aktualne regionalne lokalizacje testów, w tym Kanadę, Szwecję, Finlandię, Danię, Australię i Filipiny. Obecnie tylko gracze z kontami zarejestrowanymi na Filipinach mogą aktywnie grać w grę. Jednak gracze z Kanady i innych regionów na mapie mają możliwość wcześniejszej rejestracji do gry w swoich sklepach z aplikacjami.

Oczekuje się, że dostęp do gry będzie stopniowo rozszerzany na inne kraje w miarę postępu miękkiej premiery. Jeśli chcesz zagrać w Warcraft Rumble i chcesz otrzymać powiadomienie, gdy gra będzie dostępna w Twoim kraju, możesz wstępnie zarejestrować się w grze.

O Warcraft Rumble

Warcraft Rumble to wyczekiwana mobilna gra strategiczna osadzona w uwielbianym uniwersum World of Warcraft. Opracowana przez Activision Blizzard gra zawiera miniaturowe wersje postaci i elementów z kultowej gry MMORPG. Oficjalne odsłonięcie nastąpiło w maju ubiegłego roku.

Podczas gdy inna gra mobilna World of Warcraft podobno została anulowana w zeszłym roku, Warcraft Rumble nadal rozwija się podczas zamkniętej fazy beta. W niedawnym wywiadzie dla GameSpot reżyser Tom Chilton i producent wykonawczy Vik Saraf omówili znaczące ulepszenia i zmiany, które zostały wprowadzone do gry na podstawie opinii graczy w fazie beta.

Miękka premiera Warcraft Rumble pozwoli zespołowi na dalsze udoskonalanie i ulepszanie gry w oparciu o cenne opinie graczy. W tej chwili nie ogłoszono żadnych konkretnych dat premiery pełnej gry na całym świecie ani dodatkowych premier regionalnych.

Źródło: Activision Blizzard

źródło: mobilesyrup.com