Warcraft Rumble: korzystna płatna gra?

Warcraft Rumble: Zapłać, aby wygrać?

Czy Warcraft Rumble jest opłacalny, aby wygrać?

To trudne pytanie, ponieważ odpowiedź zależy w dużej mierze od typu gracza, którym jesteś. Podobnie jak w przypadku innych gier Blizzarda, wszystko zależy od poziomu Twojej aktywności i tego, ile czasu chcesz zainwestować. Ci, którzy nie chcą inwestować dużo czasu, mogą „pominąć” proces szlifowania Warcraft Rumble i zakupić różne zasoby, które mogą im pomóc. Nie jest to jednak konieczne, gdyż przykładów graczy, którzy osiągnęli sukces nie wydając ani złotówki, jest wiele. Tak naprawdę Warcraft Rumble nie ma w grze niczego, co można by zdobyć jedynie płacąc za to. To duża zaleta dla tych, którzy zastanawiają się, czy Warcraft Rumble jest grą typu pay-to-win, i dochodzą do wniosku, że tak nie jest.

Wyjaśnienie systemu GRID

Kiedy zadajesz sobie pytanie: „Czy Warcraft Rumble jest opłacalny, aby wygrać?” „, jednym z miejsc, do których musisz się udać, jest GRID. Mamy już kompletny przewodnik po Warcraft Rumble GRID, w którym wszystko szczegółowo wyjaśniamy, ale w skrócie jest to Twój plan bitwy. Tutaj możesz odblokować talenty i zrobić wiele innych rzeczy, które wymagają złota. Aby zdobyć złoto, musisz ukończyć kampanię, kliknąć unikalne opcje w menu, wziąć udział w różnych wydarzeniach i nie tylko. Ponadto potrzebujesz złota, aby zdobyć nowych przywódców, figurki i nie tylko. Dlatego jest to bardzo ważny zasób i aby go zdobyć musisz aktywnie grać.

Postęp w grze Warcraft Rumble – płacenie vs gra

Jak wspomniano, wiele osób nie uzna Warcraft Rumble za grę typu pay-to-win tylko dlatego, że użytkownicy mogą zdobyć wszystko podczas gry. Jeśli jednak chodzi o postęp w grze, ci, którzy kupują, mają łatwiej. Gracze tego typu mogą szybciej przechodzić przez kampanię, awansując swoje postacie. Jednakże ci, którzy pytają: „Czy Warcraft Rumble jest opłacalny, aby wygrać?” » dowie się, że tak nie jest, po prostu zajmie to więcej czasu.

Co zrobić, jeśli chcesz szybciej rozwijać się w Warcraft Rumble bez wydawania pieniędzy?

Warcraft Rumble to wyjątkowa gra, która pozwala osiągnąć swój cel bez wydawania pieniędzy. Jeśli „natrafisz na przeszkodę” i nie możesz pokonać określonego bossa lub osiągnąć określonego celu, zawsze możesz zrobić inne rzeczy, które nie kosztują. Na przykład możesz grać w trybie PvP, brać udział w lochach i robić znacznie więcej, nie wydając ani grosza. System PvP jest naprawdę dobry, ponieważ eliminuje przewagi, jakie mogą mieć niektórzy gracze i pozwala pochwalić się swoją taktyką.

Sytuacje, w których scenariusz „pay-to-win” Warcraft Rumble może mieć negatywny wpływ

Podsumowując to wszystko, mimo że Warcraft Rumble jest dla nas grą typu pay-to-win, w pewnych sytuacjach może się tak wydawać. Na przykład, jeśli jesteś nowy w grze i zdecydujesz się grać w trybie PvP, możesz spotkać osobę, która również jest nowa, ale wydała dużo pieniędzy na talenty w Warcraft Rumble. Jest rzeczą oczywistą, że pokonanie kogoś takiego nie będzie łatwe, szczególnie jeśli nie masz żadnych umiejętności. Wygrać można, ale trzeba wykazać się innowacyjnością i wymyślić strategię, na którą przeciwnik nie będzie przygotowany.

Wniosek

Naszym zdaniem Warcraft Rumble nie jest grą typu pay-to-win. Jednak ludzie, którzy chcą zainwestować czas i wysiłek, aby zrobić wszystko samodzielnie, nie muszą wydawać pieniędzy.

Źródło: www.bing.com