Warcraft Rumble: E-mail nie zostanie wysłany jutro

Czy jesteś zmęczony otrzymywaniem ton niechcianych e-maili promocyjnych w WoW? Dobra wiadomość, nie musisz się już martwić promocją Warcraft Rumble!

Koniec promocji

Po wielu dniach intensywnego spamowania ze strony Mizzen gracze w końcu mogą odetchnąć. Blizzard w końcu zaprzestał wysyłania spamu dotyczącego promocji Warcraft Rumble.

Prawdziwe codzienne obciążenie

Dla niektórych graczy otrzymywanie takich e-maili stało się prawdziwym koszmarem. Codziennie czekały na nich dziesiątki promocyjnych e-maili, co było niezwykle denerwujące.

Zakłócone wrażenia z gry

Dla tych, którzy nie byli zainteresowani Warcraft Rumble, te nieustanne e-maile były prawdziwą irytacją. Nic więc dziwnego, że odczuli ulgę, gdy Blizzard podjął decyzję o wstrzymaniu tej promocji.

Koniec ery

Część zawodników jest przekonana, że ​​taki koniec awansu to błogosławieństwo. Będą teraz mogli w pełni cieszyć się grą, bez ciągłego zakłócania ich przez niechciane e-maile.

Podsumowując, zakończenie promocji Warcraft Rumble witane jest z ulgą przez wielu graczy, którzy byli zmęczeni otrzymywaniem niepotrzebnych promocyjnych e-maili. Teraz będą mogli skoncentrować się na grach, nie przeszkadzając im powtarzający się spam. Wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów WoW!

Źródło: www.wowhead.com