Warcraft 3 Reforged: Zagraj w grę Warcraft 2 za darmo

Fani Warcrafta odtwarzają kampanię Hordy z Warcraft 2 w Warcraft 3: Reforged

Zagorzali fani Warcrafta przebudowali całą kampanię Hordy z Warcraft 2 do Warcraft 3: Reforged. Ta 17-misyjna kampania, zawierająca nową mechanikę, grafikę, a nawet głos, jest dostępna bezpłatnie dla graczy Warcraft 3: Reforged.

LoreCraft Designs to grupa fanów Warcrafta, która postawiła sobie za cel odtworzenie całej gry Warcraft 2 na silniku gry Warcraft 3. LoreCraft, składający się z zespołu siedmiu projektantów i kilkudziesięciu innych współpracowników, podjął się herkulesowego zadania, biorąc pod uwagę ogromną różnice między Warcraftem 2 i 3, a także niespójności w fabule, które wyłoniły się w ciągu prawie trzydziestu lat istnienia serii.

Kroniki Drugiej Wojny w Warcraft 3: Reforged

Ciężka praca LoreCraft w końcu się opłaciła wraz z pierwszą połową przedsięwzięcia związanego z projektem Chronicles of the Second War: Tides of Darkness. Ta darmowa mapa do gry Warcraft 3: Reforged zawiera 17 misji, które opowiadają historię Kampanii Hordy z Warcraft 2, ale zostały zaadaptowane z elementami współczesnej historii z World of Warcraft i pokrewnych powieści. Darmowa kampania zawiera nowe przerywniki filmowe, oryginalne aktorstwo głosowe, zremasterowane ścieżki dźwiękowe i nową mechanikę rozgrywki, pozwalającą graczom ponownie przeżyć Warcraft 2 na bardziej nowoczesnym silniku. Zainteresowani fani mogą pobrać ten mod do Warcraft 3: Reforged za darmo z Hive Workshop.

Cechy gry Warcraft 3: Reforged Chronicles of the Second War

Oryginalna kampania Hordy w Warcraft 2 została przebudowana na 17 niestandardowych misjach dla Warcraft 3: Reforged. Zwięzła historia złożona z Warcraft 2, książek i innych mediów wydanych w ciągu ostatnich 28 lat od pierwszego wydania gry. Oryginalne aktorstwo głosowe, filmy i ścieżka dźwiękowa zawierająca zremasterowane klasyki Warcraft 2. Kultowe postacie, jednostki i frakcje z World of Warcraft z niestandardowymi modelami. Nowe technologie, bohaterowie i mechanika gry, w tym bitwy morskie i zasoby ropy naftowej w Warcraft 2.

Choć ta niesamowita, niestandardowa kampania robi wrażenie, to dopiero początek podróży LoreCraft mającej na celu przywrócenie do życia starych gier Warcraft RTS. Mają już plany przerobienia kampanii ludzi z Warcraft 2 w ramach projektu Chronicles of the Second War. Dodatkowo projektanci pracują jednocześnie nad Chains of Conquest, modyfikacją, która opowiada i rozwija historię z Warcraft: Orcs and Humans, w tym powstanie Hordy w historii Warcrafta i upadek Draenei, choć wciąż jest w fazie rozwoju. początkowy etap rozwoju.

Źródło: gamerant.com