Warcraft 2 na Netfliksie? Nowy zwiastun stworzony przez fanów. Co to jest naprawdę?

W świecie gier wideo panuje zamieszanie w związku z możliwym powrotem Warcrafta. Ale czy to naprawdę konieczne? Wciąż dochodzę do siebie po wszystkich godzinach spędzonych w World of Warcraft. Więc naprawdę kontynuacja tej legendarnej gry?

Fenomen Warcrafta

Warcraft odcisnął piętno na całym pokoleniu graczy, stając się jedną z najpopularniejszych gier MMORPG wszechczasów. Wypuszczony w 2016 roku film Warcraft miał na celu przeniesienie tego uniwersum na duży ekran, lecz niestety nie odniosło to oczekiwanego sukcesu.

Warcraft 2: kontynuacja w zasięgu wzroku?

Co więc stanie się z Warcraftem 2? Pomimo entuzjazmu fanów i obiecującego nieoficjalnego zwiastuna wydaje się, że ten projekt nigdy nie ujrzy światła dziennego. Ponieważ pierwszy film nie przekonał ani kasie, ani krytyków, studia nie są gotowe inwestować w kontynuację.

Fani uniwersum Warcraft mogą jednak pocieszyć się obecnością serii w serwisie Netflix, a także twórczością pasjonatów, jak na przykład słynny zwiastun Warcraft 2: The Lich King, który przykuł uwagę fanów.

Ostatecznie, pomimo nadziei graczy, wygląda na to, że Warcraft 2 pozostanie niespełnionym marzeniem, pozostawiając fanów pragnących więcej.

Źródło: www.themarysue.com