W WoW-ie odkryto nową pisankę powiązaną z fabułą The War Within

Fascynujące odkrycie dla fanów World of Warcraft

Zagorzały fan WoW-a odkrył easter Egg ujawniający informacje na temat mitologii gry i fabuły nadchodzącego dodatku, The War Within. Zapewnia to wciągające wrażenia z gry.

Intrygujący Easter Egg

Zagorzały fan mitologii World of Warcraft, Korrin/Hammerman753 (za pośrednictwem Wowhead), niedawno odkrył w grze intrygujący easter Egg nawiązujący do DLC ogłoszonego na listopadowym BlizzConie – The War Within. Odkrycie to może ujawnić informacje na temat fabuły przyszłego rozszerzenia.

Gra ujawniła już elementy fabuły The War Within, w tym w ubiegłorocznym zwiastunie wielki miecz wszczepiony w planetę przez Sargerasa, twórcę Płonącego Legionu. Okazuje się jednak, że WoW zawiera dodatkowe informacje na temat tego ostrza oraz uniwersum World of Warcraft, które z dużym prawdopodobieństwem zostanie rozszerzone w kolejnym DLC do gry.

Ciekawostki o historii The War Within

Jak uzyskać dostęp do tego Easter Egga? Na początek udaj się do Silithus. Następnie, wyposażony w odpowiednie transmogryfikowane przedmioty, dostępne w listopadowym skrzynce z bronią kosmiczną, będziesz musiał znaleźć Pustelnika Zmierzchu na środku pustyni.

W zależności od tego, jaką transmogryfikowaną broń nosisz, Pustelnik Zmierzchu ujawni różne historie, które mogą zapewnić wgląd w fabułę The War Within. Na przykład, jeśli podejdziesz do pustelnika z określonym rodzajem miecza, podzieli się on fascynującymi szczegółami na temat przeszłości uniwersum WoW.

Rewelacje na temat fabuły The War Within

Z opowieści o pustelniku możemy wywnioskować, że miecz podłożony przez Sargerasa jest prawdopodobnie częścią większego planu, który będzie można zbadać w nadchodzącym rozszerzeniu. Dodatkowo wydaje się, że postać Xal’atath, Herald of the Void, odegra ważną rolę w nadchodzącym rozszerzeniu, które obiecuje wprowadzenie kilku intrygujących nowych elementów do historii World of Warcraft.

Warto zauważyć, że te odkrycia, choć niezwykle interesujące dla fanów WoW-a, to jedynie jaja wielkanocne, które mają wywołać emocje związane z wydaniem tegorocznego dodatku, a nie ujawniać jakichkolwiek rewolucyjnych informacji na temat fabuły.

Warto pamiętać, że World of Warcraft otrzyma jeszcze dwa duże rozszerzenia, zatytułowane Midnight i The Last Titan, które utworzą trylogię fabularną znaną jako World Sould Saga. Zmiany te obiecują zapewnić lojalnym fanom gry nowe, ekscytujące historie i doświadczenia.

Wniosek

W związku z tym to fascynujące odkrycie może wzbudzić zainteresowanie fanów przyszłym rozszerzeniem do World of Warcraft i zasugerować, że historia uniwersum gry będzie nadal poszerzana o nowe, ekscytujące odkrycia do odkrycia.

Źródło: www.bing.com