W World of Warcraft: Dragonflight natrafiliśmy na kilka ciekawych wieści z innej historii


Fani World of Warcraft nigdy nie przegapią cotygodniowej misji Ślepego Tarjina, który mieszka za Obsydianową Cytadelą na brzegu Przebudzenia. Kiedy daje smokom czaszkę, co tydzień opowiada wiele legend, unikalnych historii i nowych historii o Jaradinie.

Ci ludzie zagłębili się w ziemię, aby opanować prawdziwe moce ziemi i ognia. Według legendy Neltharion pokonał ich podstępem, ale nie upadli, tylko wycofali się z powrotem w głębiny.

Tarjin opowiada o przywódcy plemienia Kualaqui, który położył kres przemocy między społecznościami plemiennymi, dzięki czemu Jaradinowie stali się najsilniejszymi wojownikami. Mimo to armia przywódców pozwoliła smokom na litość. Zeszła do podziemia i wezwała na pomoc czterech starszych mężczyzn. Spotkała Iridicrona, który zaoferował sojusz z Wojownikami Żywiołów.

Wódz i proto-smok zgodzili się zniszczyć stada smoków. Gargin wyjaśnia, że ​​sojusz jest tymczasowy. Inkarnacje, gdy smoki zostaną pokonane, staną się nowymi głównymi wrogami Jaradinów.

Wśród najnowszych historii potwierdza to wiele plotek na temat przyszłości firmy. Smocze stado. Wiele wskazówek sugeruje, że patch 10.1 przeniesie graczy do podziemnej strefy, a Kualashi Warlord i czterech Jaradin Elders może stać się w niedalekiej przyszłości nowymi wrogami i bossami rajdowymi.

Zgodnie z planem World of Warcraft na lata 2000-2001 wiosną 2018 roku ukaże się wersja 10.0.7, która otworzy nowy rozdział tej historii. Od tego momentu z pewnością dowiemy się, co czeka smocze wyspy i co dokładnie im grozi Iridicronem, a jeszcze pozostałymi Inkarnacjami.Źródło : https://game-news24.com/2022/12/29/in-world-of-warcraft-dragonflight-found-some-interesting-news-from-another-story/