W tym tygodniu w World of Warcraft: nadchodzi łatka 10.0.7, nowa rotacja punktów handlowych i afiksy wciąż są pod ostrzałem


Świat Warcrafta i jego twórcy są pełne cudów, a przy każdym cotygodniowym resecie nigdy tak naprawdę nie wiemy, co przyniesie nam przeznaczenie. Czasami logujemy się do gry i nasze postacie są zupełnie nagie po utracie niedawno zdobytych wierzchowców, a czasami po prostu czujemy w powietrzu zapach nowej łaty.

W tym tygodniu w Wow widzieliśmy, jak deweloperzy Blizzarda udostępniają szczegółowe posty na blogu dotyczące nadchodzącej łatki 10.0.7, sugerując, że łatka 10.0.7 może wkrótce pojawić się w menu. Poza tym Punkty Handlowe powitały nową rotację towarów, które popsuły grę, usuwając wszystkie wierzchowce i transmogi kupione w lutym, Sezon mistrzostwa sezon drugi może rozpocząć się wkrótce, gdy gracze odkryją dwa tajemnicze serwery, a afiksy Mythic+ wciąż są pod ostrzałem.

Łatka 10.0.7 puka do naszych drzwi

Zdjęcie za pośrednictwem Blizzard Entertainment

2 marca Wow deweloperzy napisali i udostępnili długi post opisujący wszystkie nadchodzące funkcje Smocze stado z aktualizacją 10.0.7. Chociaż nie ujawnili niczego, czego do tej pory nie wiemy, jak Zskera Vaults i Heritage Armor for Humans and Orcs, w nagłówku tego samego posta twórcy potwierdzili, że wkrótce pojawi się aktualizacja zawartości 10.0.7. Niestety, nie znamy dokładnej daty premiery, ale sądząc po Wowhead i odkrytej zabawce o tematyce Noblegarden, najprawdopodobniej oznacza to, że możemy odkrywać sekrety Nelthariona w Zakazanym zasięgu już na początku kwietnia.

Nowa rotacja Punktów Handlowych przyniosła transmogę klauna i usunięte przedmioty z lutego

Zdjęcie za pośrednictwem Blizzard Entertainment

Na początku każdego miesiąca Blizzard częstuje nas nowym zestawem towarów, w tym transmogami, wierzchowcami, zabawkami i zwierzakami. Aby kupić te gadżety, potrzebujesz Przetargu kupca, specjalnej waluty zarabianej za wykonywanie comiesięcznych czynności, a po wykonaniu szerokiej gamy czynności, które zapewniają łącznie 500 Przetarg kupca, otrzymasz specjalną nagrodę. W zeszłym miesiącu był to Ash’adar, ale w tym miesiącu mamy strój Darkmoon Harlequin’s Bells, który już staje się memem Wowsubreddit.

Ale to nie wszystko. W tym miesiącu rotacja towarów w Punktach Handlowych usunęła z gry wszystkie przedmioty, w tym wierzchowce, zabawki i transmogi, pozostawiając wielu z nas nagich w połowie Orgrimmaru, rzucających się na dowolny transmog, aby ukryć fakt, że tak naprawdę jesteśmy nadzy. Oznaczało to również, że nasz ukochany Ash’adar i Niebiański Rumak stali się niewidzialni. Na szczęście Blizzard rozwiązał ten problem i wszyscy jesteśmy teraz odpowiednio ubrani.

SoM może zostać pobłogosławiony drugim sezonem w najbliższej przyszłości

Zdjęcie za pośrednictwem Blizzard Entertainment

W Walentynki Blizzard, zamiast kupować nam kwiaty i czekoladki, zamknął wszystkie SoM serwery zmuszają nas do przeniesienia się do jednego z nich Klasyczny-era lub Wrath of the Lich King Classic serwery. Cierpienie z powodu Klasyczny pragnienia, SoM gracze przenieśli się do Klasyczny WoW subreddit, aby zażądać świeżych serwerów Vanilla SoM sezon drugi.

Chociaż nikt tak naprawdę nie wierzył, że będziemy świadkami powstania Wow Klasyczny w najbliższym czasie gracze odkryli niedawno dwa tajemnicze królestwa na amerykańskim serwerze — Mutanus i Nightfall z dopiskiem „Wkrótce”. Ale po bliższym przyjrzeniu się, detektywi Reddit odkryli, że te serwery nie są nowe i zostały wydane wraz z nimi SoM sezon pierwszy.

Chociaż sceptycy uważają, że to nic innego jak błąd Blizzarda, to prawda Klasyczny lojaliści pozostają optymistami, mając nadzieję, że Blizzard reorganizuje i ponownie wykorzystuje stare serwery do wydania SoM sezon drugi.

Afiksy Mythic+ są wciąż pod ostrzałem

WoW Mythic+ Dungeon
Zdjęcie za pośrednictwem Blizzard Entertainment

Ostatnio, Wow gracze i twórcy zawartości krytykowali afiksy Mythic+, twierdząc, że nie są zabawne i przytłaczające w połączeniu z niesamowitą liczbą mechanik w Smocze stado lochy.

W tym tygodniu, Wow gracze kontynuowali swoją konstruktywną krytykę na oficjalnym forum Blizzarda i Reddit, starając się pomóc deweloperom znaleźć rozwiązanie i sprawić, by gra w Mythic+ była bardziej wymagająca i satysfakcjonująca.

Niestety Blizzard nie otrzymał żadnej odpowiedzi w sprawie afiksów Mythic+ i wszyscy mamy nadzieję, że firma po cichu pracuje nad ich ulepszeniem i udostępni więcej informacji, gdy uzna, że ​​afiksy są gotowe do testów.

Nabór uzdrowiciela szybuje w górę, ponieważ w afiksach Mythic+ w tym tygodniu pojawiają się Grievous i Bursting

Zrzut ekranu przez Blizzard Entertainment

Ten cotygodniowy reset z łatwością przyniósł nam najgorszą kombinację afiksów, jaką uzdrowiciele mogą sobie wyobrazić — Bursting i Grievous. Bursting zadaje obrażenia Cienia zadaje obrażenia graczom za każdym razem, gdy zabiją śmieciowego moba, a Grievous zadaje obrażenia kontuzjowanym graczom.

Ponieważ gracze w mecie Mythic+ tańczą teraz między życiem a śmiercią, jako uzdrowiciele ledwo utrzymują wszystkich przy życiu, a te afiksy tylko dolewają oliwy do ognia. Tak więc zapotrzebowanie na uzdrowicieli było w tym tygodniu duże, zwłaszcza przywoływacze ochrony, ale najprawdopodobniej tak pozostanie do następnego cotygodniowego resetu, który będzie bardziej przyjazny dla uzdrowicieli i przyniesie afiksy sangwinika i wulkanu.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=64052d61156d4030bbcd40271e0e7739&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fthis-week-in-world-of-warcraft-patch-10-0-7-is-on-its-way-new-trading-post-rotation-and-affixes-are-still-under-fire&c=1272531072212729834&mkt=fr-fr