W planach na lata 2022-2023 ujawniane są nowe przedmioty, a World of Warcraft wypuści okręt podwodny


8 września 2022 roku ukazał się film z serii Waterline. W ramach planowania deweloperzy omówili plany aktualizacji na koniec i początek 2023 roku. Gracze szukają nowych map, nowych okrętów podwodnych i wielu statków.

Do jesiennej aktualizacji 0.11.9 zaoferowana zostanie pełnoprawna wersja okrętów podwodnych, najpierw kapitanom oferowane będą okręty podwodne z Niemiec i Stanów Zjednoczonych, a później z Niemiec i USA Jesienią, dwa japońskie jachty i dwa inne zostaną zwolnione superstatki. Planuję wziąć zawartość halloweenową, którą chciałbym zawrzeć w mojej książce, tryb i operacje Twilight Battle.

Zimą zostanie wydana nowa lokalizacja na „Seszelach” – unikalna korespondencja z rzeczywistym obiektem geograficznym. Wystawa płatków śniegu rozpocznie się w stoczni pod koniec roku. Z czasem nowsze mapy, wydarzenie Księżycowy Nowy Rok i ustawienia zostaną ulepszone.

Zamierzają wdrożyć misje Headhunting i walki zbiorowe na początku 2023 roku. Pierwszymi ocalałymi, które ożyją nowy poprzednik, będą amerykańskie pancerniki hybrydowe i europejskie niszczyciele. Dziś gra jest gospodarzem Battleship i obchodów siódmej rocznicy WoWs w patchu 0.11.8. Dziś ruszyła aktywność „Trójki Posejdona” – ekscytująca aktywność.Źródło : https://game-news24.com/2022/09/10/in-plans-for-2022-2023-new-items-are-being-revealed-and-the-world-of-warcraft-will-release-a-submarine/