Usunięto bonusy gildii z WoW Cataclysm Classic: nadchodzą poważne zmiany

World of Warcraft Cataclysm słynęło z wprowadzenia wielu zmian do gry, w tym przebudowy otwartego świata, wielu nowych zadań w każdym obszarze, a także nowych ras dla obu frakcji w grze.

Zmiany kataklizmu:

Jedną z najbardziej zauważalnych zmian w systemie rozgrywki WoW w rozszerzeniu Cataclysm były atuty gildii – specjalne cechy, które gildie mogły zdobywać wspólnie, zdobywając kolejne poziomy. Niektóre z tych atutów obejmowały między innymi drobne ulepszenia szybkości poruszania się, gromadzenia punktów honoru, ale niektóre atuty gildii były po prostu zepsute. Na szczęście dla niektórych graczy, kilku z nich nie powróci na reedycję WoW Cataclysm Classic.

Korzyści gildii, o których mowa:

Dodatkowo Blizzard zmienia niektóre atuty gildii, aby uczynić je bardziej podstawowymi i wyeliminować potrzebę dołączania do gildii z pełnym poziomem w Cataclysm Classic. Krótko mówiąc, wiele mechanizmów związanych z gildiami, które być może pamiętacie z oryginalnej wersji gry, zostało usuniętych lub zmienionych. Które atuty gildii nie powrócą w Cataclysm Classic? Blizzard podjął decyzję o usunięciu dwóch starych przywilejów gildii z Cataclysm z nowej wersji gry: Cash Flow i Have Group, Will Travel.

Have Group, Will Travel przywołuje wszystkich członków rajdu lub drużyny do aktualnej lokalizacji rzucającego. Przepływ gotówki Za każdym razem, gdy zbierzesz pieniądze od wroga, generowane jest dodatkowe 10 procent, które jest deponowane bezpośrednio w skrzyni gildii. Te dwie korzyści ostatecznie zmieniły sposób grania w grę, czyniąc wiele gier w WoW zauważalnie łatwiejszymi po prostu będąc w gildii, więc logiczne jest, że zostały one usunięte z ponownego wydania. Posiadaj grupę, Will Travel to szczególnie zepsuty dodatek, który sprawił, że kamienie przywołania stały się całkowicie przestarzałe i pozwoliły ci natychmiast przywołać cały najazd w wybrane miejsce. Ten atut został ostatecznie usunięty ze współczesnego WoW-a już po jednym rozszerzeniu, kiedy został usunięty w Mist of Pandaria, ale fakt, że nie powróci nawet do Cataclysm Classic, jest z pewnością dobrą wiadomością dla wielu graczy.

Reakcje graczy:

Cataclysm Classic wprowadza najwięcej zmian jakościowych ze wszystkich dotychczasowych reedycji WoW Classic.

„Lepiej, żeby te dwa usunięte atuty gildii umarły” – powiedział o zmianie jeden z użytkowników subreddita Classic WoW. „W tamtym czasie Cash Flow został natychmiast wykorzystany przez gildie spamujące, a dzisiaj byłby wykorzystywany do piekła i z powrotem przez gildie botów. [Have Group, Will Travel] oszczędza trochę czasu na raidy w porównaniu do używania kamienia, ale także pozwala na okropne nękanie w PvP. »

Zniknięcie poziomów gildii:

Czy poziomy gildii zostały usunięte w WoW Cataclysm Classic? W oryginalnej wersji Cataclysm gildie mogły zyskać do 25 poziomów, z nowym bonusem na każdym poziomie. To sprawiło, że dla wielu graczy, którzy wówczas szukali gildii, priorytetem było dołączenie do gildii, która odblokowała już wszystkie 25 poziomów i bonusów. Jednak w Cataclysm Classic gildie nie będą już zdobywać poziomów, a wiele atutów gildii, których musiałeś szukać w nowej gildii, zostanie po prostu usprawnionych i stanie się domyślnymi efektami pasywnymi dla wszystkich graczy, niezależnie od ich statusu gildii.

Źródło: www.bing.com