Ujawniono daty premiery przed aktualizacją World of Warcraft: Dragonflight


Blizzard ogłosił, że tradycyjna przed-rozszerzona łatka do World of Warcraft pojawi się w dwóch fazach przed wydaniem dziewiątego dodatku do gry, Smocze stado. Aktualizacje wstępne wprowadzają nowe funkcje i zmiany w rozgrywce przed właściwym rozszerzeniem.

Pierwsza faza przed aktualizacją zostanie uruchomiona w przyszłym tygodniu, 25 października. Ta faza skupia się na funkcjach, które będą dostępne za darmo dla wszystkich Wow gracze. System talentów przechodzi reorganizację, a drzewa talentów zostaną ponownie wprowadzone po raz pierwszy od 2012 roku Mgły Pandarii ekspansja. Nowy interfejs użytkownika zostanie uruchomiony ze zmodernizowanym wyglądem i nowymi funkcjami dostosowywania, a także dodane zostaną nowe funkcje ułatwień dostępu. Nowe kombinacje klas i ras staną się możliwe, gdy klasy łotrzyków, kapłanów i magów zostaną po raz pierwszy udostępnione wszystkim rasom. Pojawi się też nowy rankingowy tryb „gracz kontra gracz” w postaci ocenianego losowania solo.

W fazie drugiej, 15 listopada, gracze, którzy dokonali zakupów w przedsprzedaży Smocze stado uzyska dostęp do rasy i klasy Dracthyr Evoker. Pierwsza zablokowana kombinacja rasy i klasy, która pojawi się w Wow — tylko członkowie rasy Dracthyr mogą być przywoływaczami i żadna inna klasa nie jest dla nich dostępna — przywoływacze zaczynają od poziomu 58, po prostu nie mają limitu poziomu przed rozszerzeniem wynoszącego 60 i mogą specjalizować się w obrażeniach dystansowych lub leczeniu. Ich nowa strefa startowa The Forbidden Reach również zostanie dodana.

Również 15 listopada gracze otrzymają dostęp do nowych lochów, Uldaman: Legacy of Tyr i Primal Storm, a wydarzenia na świecie zaczną przygotowywać grunt pod Smocze stado fabuła.

Smocze stado rozpoczyna się 28 listopada i wprowadza kontynent Smocze Wyspy, nową formę lotu w Dragonridingu, przebudowę zawodów i nie tylko.Źródło : https://www.polygon.com/23412410/world-of-warcraft-dragonflight-pre-patch-release-date