Uaktualnij swoje waluty w World of Warcraft za pomocą nowej metody!

World of Warcraft: Guardians of the Dream, kolejna ważna aktualizacja gry, wprowadzi nowe Satchels of Dreaming Crests w celu ulepszenia wyposażenia. Gracze, którzy mają dostęp do serwera testowego, wyrazili swoje opinie na temat nowej metody. Niektórzy uważają, że jest to już dawno spóźnione, ale to dobra wiadomość, inni sugerują, że z kontem powiązane są herby i tornistry. Kurs wymiany, lokalizacja sprzedawcy i szczegóły dotyczące nowych herbów są nadal nieznane, dlatego gracze są ciekawi, jaka będzie reakcja Blizzarda na komentarze.

Nowy sposób na zdobycie waluty na ulepszenie wyposażenia

Wraz z wydaniem aktualizacji 10.1, Embers of Neltharion, World of Warcraft wdrożyło system Shadowflame Crest, umożliwiający graczom ulepszanie poziomów przedmiotów i statystyk wyposażenia zdobytego podczas drugiego sezonu Dragonflight. Te Herby Cienistego Płomienia zostały podzielone na cztery kategorie tematyczne: Szczenię, Kaczor, Wyrm i Aspekt. Zwykli gracze mogli zdobyć pierwsze dwa poziomy jedynie poprzez misje światowe i tryb „wyszukiwacza lochów”, podczas gdy dwa ostatnie były zarezerwowane dla osób biorących udział w rajdach Heroicznych i Mitycznych, a także lochach Mythic Key. W aktualizacji World of Warcraft 10.1.7, Fury Incarnate, dodano nową metodę, dzięki której gracze mogli zdobyć jeden herb Wyrm’s Shadowflame tygodniowo, jeśli brali udział w Dreamsurges. Chociaż te nowe funkcje pozwalają graczom nieco ulepszyć swój sprzęt, niektórzy uważają, że to nie wystarczy.

Nowe Dreaming Crests

Podczas PST dla łatki 10.2 Guardians of the Dream niektórzy eksploratorzy danych World of Warcraft odkryli Satchels of Dreaming Crests, które mogą być dostępne w aktualizacji. W tej aktualizacji Dreaming Crest zastąpią Shadowflame Crests jako główna metoda ulepszania wyposażenia. W tej chwili nie wiemy jeszcze, gdzie będzie sprzedawca tych tornistrów i jaki będzie kurs wymiany Crestów przy zamianie Crestów Drake’a na Crest Wyrma itp. Dodatkowo w aktualizacji 10.2 herby nie będą już zajmowały miejsca w torbie z odczynnikami, ponieważ Blizzard potwierdził, że zostaną przeniesione do zakładki waluty.

Recenzje graczy dotyczące Strażników Marzeń na PTR

Po zapoznaniu się z tymi nowymi informacjami niektórzy gracze World of Warcraft wyrazili swoje opinie na temat Guardians of the Dream na PTR. Niektórzy uważają, że ta nowa metoda jest zmianą od dawna oczekiwaną i pożądaną. Inni gracze uważają, że herby i tornistry powinny być powiązane z kontami, aby można było wyposażyć alternatywne postacie, a niektórzy wzywają Blizzarda do powrotu do starych systemów, takich jak Punkty Waleczności.

W związku z nowymi funkcjami planowanymi w aktualizacji 10.2 i plotkami dotyczącymi kolejnego rozszerzenia do World of Warcraft, jest to pracowity czas dla graczy WoW. Czas pokaże, co Blizzard zrobi w odpowiedzi na opinie na temat tych aktualizacji walut.

Źródło: gamerant.com