Tylko 2 uzdrowicieli jest naprawdę odpowiednich w wysokich kluczach Mythic+, aby rozpocząć WoW Dragonflight


Pierwszy sezon konkursowy World of Warcraft: Dragonflight był dostępny wystarczająco długo, abyśmy mogli ostatecznie potwierdzić meta gry, aw lochach Mythic+ dwie klasy mają silną kontrolę nad pozycją uzdrowiciela.

Mniej więcej miesiąc po rozpoczęciu pierwszego sezonu Mythic+ Smocze stado, jasne jest, że tylko dwie specjalizacje uzdrowicieli — Druid przywracający i Przywoływacz chroniący — są naprawdę konkurencyjne na najwyższym poziomie gry. Pięć innych opcji uzdrowicieli w grze blednie w porównaniu z Druidem i Evokerem, jeśli chodzi o ogólną szybkość gry i ogólny sukces w wysokich klawiszach.

Według Łał strona ze statystykami Raider.io, Resto Druid lub Preservation Evoker był obecny w 99 ze 100 najlepszych biegów Mythic+ w tym sezonie. Jedyną klasą uzdrowiciela, która służyła jako odstająca, był Restoration Shaman. Dodatkowo, Druid i Evoker są najpopularniejszymi opcjami dla uzdrowicieli, z 29 procentami uzdrowicieli grających w Resto Druida, a kolejne 22 procent w Preservation Evoker. Dla porównania, według Raider.io żadna inna specyfikacja uzdrowiciela nie stanowi więcej niż 15 procent populacji tej pozycji.

Powiązany: WoW Dragonflight lista poziomów uzdrowicieli

ŁałNastępna duża aktualizacja pojawi się 23 stycznia, kiedy na serwerach zostanie wydana łatka 10.0.5. Tradycyjnie zmiany wyważenia nie zawsze muszą iść w parze z dużą łatką, chociaż należy spodziewać się wzmocnień i osłabień uzdrowicieli. Łał Witryna informacyjna Wowhead odkryła opartą na danych wersję zmian balansu nadchodzących wraz z aktualizacją, która obejmuje wzmocnienia walczących uzdrowicieli, takich jak mnich tkaczy mgły i święty paladyn. Należy pamiętać, że aktualizacje dataminizowane zawsze mogą ulec zmianie.

Obecny stan uzdrowicieli w lochach Mythic+ jest ograniczony, a zmiany mające na celu uczynienie mety bardziej otwartymi powinny nadejść wraz z rozwojem rozszerzenia. Jednak dla graczy, którzy naciskają bardzo wysokie klawisze (+24 poziomy keystone i wyżej), granie czymkolwiek innym niż Druidem Restoration lub Preservation Evoker w tej chwili stawia twoją grupę w nieco niekorzystnej sytuacji. Jeśli jednak jesteś zwykłym graczem, który chce zdobyć Keystone Master i nazwać to dniem, prawdopodobnie nadal możesz osiągnąć swoje cele dowolną wybraną przez siebie klasą, o ile masz umiejętności, aby to poprzeć.

Powiązany: Najlepsze strony do wyszukiwania Świat Warcrafta postać

Jeśli chodzi o ściśle konkurencyjną stronę rzeczy, pierwszy sezon serialu Łał Mythic Dungeon International rozpocznie się 1 lutego. Otwarte zapisy do turnieju są obecnie dostępne dla wszystkich graczy.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63c5e535dc4d491fb3ddad36ca72db74&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fonly-2-healers-are-truly-relevant-in-high-mythic-keys-to-start-wow-dragonflight&c=7100643541009091976&mkt=fr-fr