Twórcy zawartości World of Warcraft rozdają kody dostępu do wersji beta Dragonflight


World of Warcraft wyposaża dziesiątki twórców treści z całego świata w kody beta Dragonflight do rozdania w ciągu najbliższych kilku tygodni.


World of Warcraft właśnie udostępnił społeczności dla dziesiątek twórców treści, którzy będą rozdawać Smocze stado klucze dostępu do wersji beta w ciągu najbliższych kilku tygodni. Te prezenty zwiastują kolejny kamień milowy w kierunku World of Warcraft: Dragonflight’s zbliżające się wydanie przed końcem roku.


Na początku września World of Warcraft rozpoczął fazę testów beta dla Smocze stado. Od tego czasu z każdym tygodniem zaprasza coraz więcej graczy do dostępu do wersji beta, do której stopniowo przybywa coraz więcej Smocze stado treść do klienta w celu przetestowania.

GAMERANT WIDEO DNIA

ZWIĄZANE Z: World of Warcraft: Blizzard już mierzy zainteresowanie klasyką Cataclysm

Ta niedawna promocja oddaje moc dostępu do wersji beta w ręce World of Warcraft twórców treści z całego świata. W ciągu najbliższych kilku tygodni twórcy treści będą rozdawać prezenty na Twitchu, Twitterze, YouTube i innych mediach społecznościowych. World of Warcraft ma pełną listę linków do mediów społecznościowych do loterii do 23 września, chociaż potwierdził również, że konkursy będą kontynuowane w kolejnych tygodniach.

Podczas gdy gracze próbują uzyskać dostęp do Smocze stado beta, mogą również sprawdzić Smocze stado Wstępna łatka na World of Warcraft Publiczna domena testowa. Chociaż testy PST skupiają się obecnie na drzewach talentów i zmianach w interfejsie użytkownika, wszystkie World of Warcraft gracze mogą uzyskać dostęp do specjalnego serwera ze swojego klienta Battle.net. Gracze nie mogą jeszcze eksplorować Smoczych Wysp ani tworzyć przywoływaczy drakthyrów, ale dostęp do niektórych z tych funkcji może pojawić się w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

World of Warcraft Prezenty kluczy beta są zawsze ekscytujące. Dostęp do wersji beta jest w dużej mierze przyznawany szczęśliwym graczom, twórcom treści i przedstawicielom prasy. Te prezenty pozwalają większej liczbie graczy uzyskać dostęp do fazy beta testów gry i zobaczyć, co Smocze stado ma do zaoferowania. Większość raportów z Smocze stado beta były pozytywne, a wielu graczy wiąże duże nadzieje z następnym World of Warcraft ekspansja.

To powiedziawszy, gracze muszą być ostrożni, gdy zaczyna się sezon rozdawania kluczy do wersji beta. Choć rozdawanie kluczy jest przyjemne, niektórzy wrogo nastawieni gracze są bolesnymi przegranymi, jeśli nie zostaną wybrani, a to może spowodować koszmar dla czatów w mediach społecznościowych i ich moderatorów. Podobnie wiele drapieżnych grup wykorzysta tę okazję do rozdawania fałszywych kluczy do wersji beta w celu zhakowania kont graczy lub przeprowadzenia innych programów phishingowych. World of Warcraft fani powinni być ostrożni, biorąc udział w tych konkursach i powinni upewnić się, że dwukrotnie sprawdzają oficjalne źródła, aby potwierdzić, że loterie, na które biorą udział, są legalne.

World of Warcraft jest już dostępny na PC, z Smocze stado uruchomienie jeszcze w tym roku.

WIĘCEJ: Alfa World of Warcraft: Dragonflight pokazuje, jak wyróżniają się strefy Dragon Isles

Źródło: World of WarcraftŹródło : https://gamerant.com/world-of-warcraft-content-creators-dragonflight-beta-code-givaways/