Twórcy WoW stawiają pierwsze kroki w rozwiązaniu opanowanej przez lagi strefy Dragonflight


Trzecia strefa Smoczych Wysp, Azure Span, miała problemy z wydajnością od pierwszego dnia Smocze stado. Blizzard Entertainment milczał na temat utrzymujących się problemów z wydajnością do 6 grudnia.

6 grudnia br Świat Warcrafta Deweloperzy udostępnili listę poprawek dla nowo wydanego rozszerzenia, skupiających się głównie na ulepszaniu profesji, zadań, przedmiotów i nagród. Wśród wszystkich tych poprawek, autorzy wprowadzili zmiany zaplecza światowego wydarzenia Community Feat, aby zmniejszyć opóźnienie w strefie.

Chociaż zdecydowanie zmniejszy to lag w Azure Span, twórcy nadal nie są pewni, czy jest to jedyne źródło lagów i namawiają graczy do natychmiastowego zgłaszania problemów z wydajnością, szczególnie jeśli występują one w rejonie Iskaary. „Daj nam znać, jeśli zauważysz wyjątkowo duże opóźnienie, szczególnie jeśli dzieje się to tylko w obszarze Iskaara lub jeśli dzieje się to tylko podczas wydarzenia Uczta społeczności” – powiedzieli twórcy.

Społeczność uważa, że ​​zadanie Community Feast nie jest jedynym winowajcą skoków lagów, ale są skłonni sądzić, że Wild Arcana Powers z Cobalt Assembly są głównym źródłem problemów z wydajnością. Dzieje się tak głównie dlatego, że strefa Cobalt Assembly musi ładować te bonusy osobno dla każdej postaci w strefie, co powoduje przeciążenie serwerów informacjami.

Mamy nadzieję, że poprawka, którą Blizzard wydał 6 grudnia, naprawi te utrzymujące się problemy z wydajnością, a prawdziwa przyczyna lagów nie jest wciąż gdzieś w dziczy Azure Span.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6390807383d24bbe94f3a0b5704d2709&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fwow-devs-make-first-steps-to-solving-lag-infested-dragonflight-zone&c=6196308617501434093&mkt=fr-fr