Twórcy WoW przyznają zaskakującą inspirację Zaralek Caverns


Od czasu uruchomienia Dragonflight, World of Warcraft wprowadzono kilka zmian, dodatków i przeróbek, z których najbardziej godne uwagi są profesje, interfejs użytkownika, system i pamiątki.

W łatce 10.0.5 gracze zobaczyli wprowadzenie Punktu Handlowego, białych i szarych transmogów oraz nową zawartość światową dodaną do obszaru Prymitywnego Jutra. A w łatce 10.0.7, która zostanie wydana 21 marca, pojawiła się nowa kampania zadań i powtarzalna zawartość światowa osadzona w Zakazanym Zasięgu.

Jednak najbardziej ekscytująca aktualizacja dla Smocze stado to łatka 10.1, której premiera jest spodziewana wiosną 2023 r. Ta aktualizacja jest bardzo wyczekiwana ze względu na wprowadzenie nowej zawartości, w tym nowej strefy, rajdu, wierzchowca Dragonriding, glifów Dragonriding i manuskryptów Drakewatcher oraz nowego zestawu lochów Mythic+.

Roberto „Towelliee” Garcia, sławny Wow streamer i osobowość graczy, wywiad z zastępcą dyrektora ds. gier, Morganem Dayem, oraz głównym projektantem narracji, Stevem Danuserem, na temat nadchodzącej łatki 10.1.

W tym wywiadzie o Wow twórcy ujawnili coś zaskakującego na temat nowej strefy, Jaskini Zaralek — była ona głęboko zainspirowana Deepholm, który był jednym z czterech regionów Planu Żywiołów wprowadzonych w dodatku Cataclysm w 2010 roku.

Jednak Blizzard chciał to rozwinąć, aby opowiedzieć nową historię w rozległej i pionowej strefie, mając nadzieję, że będzie to raczej dodatek lub rozszerzenie Smoczych Wysp niż strefa, która ją zastąpi.

Miejmy nadzieję, że łatka 10.1 będzie kontynuacją Smoczych Wysp z Jaskinią Zaralek i dodatkową zawartością, a nie nową Wow ekspansja.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=640e91e35b1844879331ce79ed10ab85&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fwow-devs-admit-surprising-inspiration-behind-zaralek-caverns&c=15606954640156745565&mkt=fr-fr