Twórcy WoW prezentują Heritage Armor i szczegółowe plany dotyczące łatki Dragonflight 10.0.7


Firma Blizzard Entertainment zaprezentowała nadchodzącą zbroję Heritage Armor dla ludzi i orków oraz nakreśliła plany World of Warcraft Dragonflight Łatka 10.0.7.

Bawiliśmy się katalizatorem odrodzenia i naszymi pierwszymi elementami spreparowanego sprzętu zaledwie od kilku godzin, kiedy 25 stycznia Blizzard pojawił się znienacka, przechwalając się tematycznymi zbrojami dziedzictwa orków i ludzi. Zaprojektowane w duchu Hordy i Sojuszu, dziedzictwo pancerza w pełni oddaje to, co oznacza przynależność do każdej klasy. Podczas gdy ludzie będą dumnie nosić niebiesko-złote barwy z herbem lwa, orkowie otrzymują ciemnoczerwone zbroje Heritage z charakterystycznymi dla Hordy kolcami i czaszkami.

Zdjęcie za pośrednictwem Blizzard Entertainment
Zdjęcie za pośrednictwem Blizzard Entertainment

Oprócz zbroi Heritage, Świat Warcrafta zespół ujawnił, że klasa Mnicha rozszerzy się o Goblina, Lightforged Draenei i Worgena. Początkowo Pandarenowie, krasnoludy, ludzie, krwawe elfy, taureny, nieumarli, draenei, gnomy, nocne elfy, orki i trolle mogli nauczyć się ścieżki Chi i zostać mnichem. Ponieważ Goblin, Lightforged Draenei i Worgen stają się teraz mnichami, wygląda na to, że wszystkie rasy w końcu wchłoną nauki klasztoru.

Patch 10.07 pozwoli nam również wrócić do początkowej strefy Dracthyr Evokers, aby dowiedzieć się więcej o „kłopotach pozostawionych przez wtrącanie się Primalistów i chaosie, jaki pozostawili wśród żywiołów”, według Blizzarda. Znajdziemy tam nowych bossów i cele, więcej burz i nowe łupy.

Na domiar złego Blizzard dodaje nowe nagrody dla wszystkich tych, którzy mają przyjaciół poza domem Łał. Innymi słowy, nowe nagrody w programie Recruit a Friend, który pozwala zaprosić do gry nowych i powracających znajomych.Źródło : https://dotesports.com/wow/news/wow-devs-show-off-heritage-armor-and-detail-plans-for-dragonflight