Twórcy WoW pracują nad systemem ograniczania dodatków, takich jak WeakAuras w łatce 10.1


The Świat Warcrafta podobno deweloperzy pracują nad ograniczeniem jednego z najpopularniejszych dodatków do gry — WeakAuras.

Twórcy zamierzają wprowadzić system o nazwie „Prywatne aury”, który pozwoliłby im łatwiej ukryć niektóre aury przed dodatkami, zgodnie z wczorajszym tweetem WeakAuras.

Twórca WeakAuras wyjaśnił, że Blizzard Entertainment bada obecnie sposoby wprowadzenia ograniczeń. Twórcy chcą ograniczyć dodatki, takie jak WeakAuras, z „mechaniki walki, która zdaniem projektantów byłaby problematyczna”. Ale jest kilka problemów z dostosowaniem, jeśli chodzi o wysyłanie go do gry.

Twórcy napotkali problem z interakcją z celnymi interfejsami użytkownika. Celem Blizzarda jest ograniczenie addonów w rozwiązywaniu niektórych mechanik i aur dla graczy. Ale twórcy nie chcą, aby niektóre debuffy były całkowicie niewykrywalne dla graczy korzystających z niestandardowego interfejsu użytkownika.

Według Wowhead Blizzard bada sposoby wyświetlania tych debuffów bez znajdowania przez dodatki wszystkich informacji na ich temat i natychmiastowego rozwiązywania zagadki dla graczy.

Powiązane: To specyfikacja DPS z najtrudniejszą obecnie rotacją w WoW

Te poprawki są obecnie testowane pod kątem łatki 10.1, która nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery. Chociaż sądząc po najnowszych Smocze stado plan działania, aktualizacja powinna zostać opublikowana pod koniec maja lub na początku czerwca i zastanowić się, jak to zrobić Diablo 4 ukaże się 4 czerwca, najprawdopodobniej ukaże się w okolicach poprzedniej daty.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6414415e63634b448699f5420add1d94&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fwow-devs-working-on-system-to-restrict-addons-like-weakauras-in-patch-10-1&c=12707692392562847543&mkt=fr-fr