Twórcy WoW Dragonflight odpowiadają na obawy związane z nagrodami Tempest Unleashed przed patchem


Opublikowany: 2022-11-28T23:24:36

Zaktualizowano: 2022-11-28T23:24:49

Wraz z premierą WoW Dragonflight wydarzenie poprzedzające łatkę Tempest Unleashed dobiega końca, chociaż wielu nie mogło odebrać wszystkich nagród. Na szczęście programiści już zidentyfikowali problem i zareagowali, aby złagodzić obawy.

Podobnie jak w przypadku większości dodatków do WoW, przedpremierowa zawartość była najważniejszym wydarzeniem dla graczy przed premierą Dragonflight. Mianowicie, wczesne wydarzenie Tempest Unleashed ułatwiło wielu powrót do harówki i przyniosło szereg ograniczonych czasowo nagród.

Zbierając Primeval Essence z Primal Storms, gracze mogli zdobyć pełny zestaw pancerza poziomu 252, unikalną zabawkę Bag of Furious Winds oraz bojowego zwierzaka Primal Stormling. Jednak prawdopodobnie głównym losowaniem był dodatkowy drobiazg pamiątkowy Niestabilna Konfluencja Żywiołów.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Tę rzadką pamiątkę można było zdobyć jedynie poprzez połączenie wszystkich czterech żywiołów (Ziemi, Ognia, Burzy i Wody) podczas wydarzenia. Ci, którzy go zdobyli, odblokowali błyskotkę, która zwiększa twoją podstawową statystykę i daje szansę na wezwanie pierwotnej magii, zadając obrażenia wrogom i wzmacniając sojuszników.

Niestety dla niektórych to wydarzenie przedpremierowe nie przebiegło bez żadnych problemów. W szczególności wielu nie było w stanie wyśledzić Pierwotnych Burz Powietrza, ponieważ Władcy Burzy pojawiali się z błędami na wielu serwerach. To sprawiło, że niezliczona liczba graczy nie miała nawet szansy na zdobycie pełnego zakresu nagród sprzed Dragonflight.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Zamieć

Gracze WoW wciąż mają szansę ukończyć wyzwania Tempest Unleashed, nawet jeśli Dragonflight jest już dostępny.

Chociaż w dniu nowego rozszerzenia WoW Community Manager „Linxy” pojawił się na forach Blizzarda, aby zapewnić, że zespół programistów jest świadomy problemu.

Kiedy Dragonflight jest już aktywny, Linxy ogłosiła, że ​​Air Primal Storms są teraz aktywne w Un’goro Crater. Samo to powinno dać graczom ostatnie okno na wyśledzenie Władcy Burzy, pokonanie wszystkich wyzwań w okolicy i zdobycie elementu Burzy dla pamiątki. Chociaż to nie wszystko.

„Nie martw się, jeśli nie uda ci się zebrać wszystkich czterech pierwiastków przyćmionego pradawnego żywiołu na talizman Heirloom przed zakończeniem wydarzenia Rozpętana nawałnica” — dodała Linxy. „Można je ponownie zdobyć w Pierwotnych Burzach Smoków”.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Gracze mają więc jeszcze więcej czasu na skompletowanie zestawu nagród Tempest Unleashed, nawet po zakończeniu wydarzenia poprzedzającego aktualizację. Niezależnie od tego, czy nie byłeś w stanie grindować przed rozszerzeniem, czy po prostu brakowało ci tego ostatniego elementu, powinna to być mile widziana wiadomość dla graczy WoW na całym świecie.Źródło : https://www.dexerto.com/world-of-warcraft/wow-dragonflight-devs-respond-amid-pre-patch-tempest-unleashed-reward-concerns-1997706/