World of Warcraft: Dragonflight 10.1 – Grywalne nowości | Blizzard wprowadza ulepszenia interfejsu użytkownika i gildie międzyfrakcyjne

World of Warcraft: Dragonflight 10.1 – Grywalne nowości

Zaktualizuj swoją grę i ciesz się wieloma nowymi funkcjami wraz z aktualizacją 10.1 World of Warcraft: Dragonflight. Blizzard wziął pod uwagę opinie graczy i wprowadził wiele zmian i ulepszeń, takich jak ulepszenia interfejsu użytkownika, gildie międzyfrakcyjne i wiele innych.

Ulepszenia interfejsu użytkownika

Gracze na laptopach byli zirytowani tym, ile miejsca na ekranie zajmowała minimapa. Gracze prowadzący klasy z licznymi opcjami wzmocnień byli również zaniepokojeni tym, że nie mogli zobaczyć wszystkich swoich wzmocnień w grze ze względu na wcześniejsze ograniczenia. Blizzard zaimplementował edytor interfejsu użytkownika, aby pomóc użytkownikom dostosować interfejs do swoich upodobań.

Gildie międzyfrakcyjne

Gildie międzyfrakcyjne były bardzo pożądaną prośbą graczy. Teraz gracze mogą dołączać do gildii niezależnie od preferencji Hordy lub Przymierza i cieszyć się wszystkim, na co mają ochotę, grając razem ze znajomymi.

World of Warcraft: Dragonflight sezon 2 i aktualizacja 10.1 już dostępne.

Odwiedź oficjalną stronę World of Warcraft, aby dowiedzieć się więcej o tych zmianach. Jeśli chcesz zobaczyć więcej filmów związanych z World of Warcraft: Dragonflight, sprawdź nasze kanały YouTube w Shacknews i GamerHubTV, aby zobaczyć wszystkie nasze wywiady wideo, rozgrywki, unboxingi i więcej na temat najnowszych gier wideo, zabawek i technologii.

O autorze

TJ Denzer to gracz i pisarz z pasją do gier, która zdominowała całe jego życie. Do listy Shacknews trafił pod koniec 2019 roku i od tego czasu został starszym redaktorem wiadomości.

Źródło: Shacknews.