World of Warcraft: Dragonflight 10.1 – nowe funkcje dla graczy – Aktualizacja 10.1 już dostępna.

World of Warcraft: Dragonflight 10.1 – nowe funkcje dla graczy

Zaktualizowana wersja 10.1 World of Warcraft: Dragonflight wprowadza wiele nowych funkcji, które zostały przygotowane na podstawie opinii graczy. Dodatek Dragonflight był już bardzo popularny, ale zespół Blizzarda zawsze słucha swoich fanów i przygotowuje kolejne wspaniałe ulepszenia.

Ulepszenia interfejsu użytkownika

Blizzard usłyszał prośby graczy, którzy mieli problemy z minimapą i ograniczeniami w widoczności opcji wzmocnień. Dlatego stworzyli edytor interfejsu użytkownika, który pozwala na dostosowanie interfejsu do indywidualnych preferencji graczy.

Gildie międzyfrakcyjne

Gracze często czuli, że nie mogą grać klasą lub rasą, którą chcieli grać, ponieważ funkcje mogły nie być dostępne w tej samej frakcji (Horda lub Przymierze), co ich gildia. Teraz gracze mogą dołączać do gildii niezależnie od preferencji Hordy lub Przymierza i cieszyć się wszystkim, na co mają ochotę, grając razem ze znajomymi.

Dragonriding na latających wierzchowcach

Gracze będą mogli teraz korzystać z Dragonriding także na latających wierzchowcach innych niż smoki. To spore ulepszenie dla fanów gry.

World of Warcraft: Dragonflight sezon 2 i aktualizacja 10.1 już dostępne. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie World of Warcraft. Chcesz zobaczyć więcej filmów i wywiadów z World of Warcraft: Dragonflight? Sprawdź kanały Shacknews i GamerHubTV na YouTube, aby zobaczyć wszystkie najnowsze informacje na temat gier wideo, zabawek i technologii.

TJ Denzer to gracz i pisarz z pasją do gier, która zdominowała całe życie. Do listy Shacknews trafił pod koniec 2019 roku i od tego czasu został starszym redaktorem wiadomości. Możesz się z nim skontaktować pod adresem tj.denzer@shacknews.com, a także znaleźć go na Twitterze @JohnnyChugs.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=645fa63adf154360b990d1db0b6b81d0&url=https%3A%2F%2Fwww.shacknews.com%2Farticle%2F135481%2Fworld-of-warcraft-dragonflight-101-video-interview&c=10210431154697648679&mkt=fr-fr.