Aktualizacja 10.1 World of Warcraft: Dragonflight – nowe funkcje i ulepszenia

Aktualizacja 10.1 World of Warcraft: Dragonflight – nowe funkcje i ulepszenia

Wraz z aktualizacją 10.1 World of Warcraft: Dragonflight gracze będą mogli cieszyć się wieloma nowymi funkcjami, o których rozmawialiśmy z firmą Blizzard. Dodatek Dragonflight do World of Warcraft wniósł do gry wiele radości, ale zespół Blizzarda zawsze słucha swoich fanów i przygotowuje kolejną wielką rzecz. W przypadku aktualizacji 10.1 do gry wprowadzono ogromną liczbę zmian i ulepszeń, a wiele z nich zrodziło się bezpośrednio z opinii graczy.

Edytor interfejsu użytkownika

W szczególności gracze na laptopach byli zirytowani tym, ile miejsca na ekranie zajmowała minimapa. Gracze prowadzący klasy z licznymi opcjami wzmocnień byli również zaniepokojeni tym, że nie mogli zobaczyć wszystkich swoich wzmocnień w grze ze względu na wcześniejsze ograniczenia. Mając to na uwadze, Blizzard zaimplementował edytor interfejsu użytkownika, aby pomóc użytkownikom dostosować interfejs do swoich upodobań.

Gildie międzyfrakcyjne

Gildie międzyfrakcyjne były również bardzo pożądaną prośbą Blizzarda. W przeszłości gracze często czuli, że nie mogą grać klasą lub rasą, którą chcieli grać, ponieważ funkcje mogły nie być dostępne w tej samej frakcji (Horda lub Przymierze), co ich gildia. Gildie międzyfrakcyjne wreszcie sprawiają, że to już przeszłość. Teraz gracze mogą dołączać do gildii niezależnie od preferencji Hordy lub Przymierza i cieszyć się wszystkim, na co mają ochotę, grając razem ze znajomymi.

Dragonriding dla innych wierzchowców

Ulepszenia interfejsu użytkownika i gildie międzyfrakcyjne to nie jedyne zmiany wprowadzone w aktualizacji 10.1. Gracze będą teraz mogli również używać Dragonridingu do latających wierzchowców innych niż smoki, co z pewnością przyniesie wiele radości.

World of Warcraft: Dragonflight sezon 2 i aktualizacja 10.1 już dostępne, możesz dowiedzieć się znacznie więcej na oficjalnej stronie World of Warcraft.

Chcesz więcej takich filmów jak ten wywiad z World of Warcraft: Dragonflight? W takim razie koniecznie zajrzyj na nasze kanały YouTube w Shacknews i GamerHubTV, aby zobaczyć wszystkie nasze wywiady wideo, rozgrywkę, unboxingi i więcej na temat najnowszych gier wideo, zabawek i technologii.

TJ Denzer to gracz i pisarz z pasją do gier, która zdominowała całe życie. Do listy Shacknews trafił pod koniec 2019 roku i od tego czasu został starszym redaktorem wiadomości. Możesz się z nim skontaktować pod adresem tj.denzer@shacknews.com, a także znaleźć go na Twitterze @JohnnyChugs.

Źródło: Shacknews.