Twórcy World of Warcraft ujawniają, jak zrobić Szmaragd Marzeń w Dragonflight

Aktualizacja 10.2 World of Warcraft, Guardians of the Dream, wprowadzi długo oczekiwany Szmaragdowy Sen jako odpowiednią strefę do eksploracji przez graczy. Ta nowa strefa, skupiona na obszarze Amidrassil w Szmaragdowym Snie, zapewni graczom szansę bycia świadkiem wzrostu drzewa i doświadczenia różnorodnych środowisk. Aktualizacja 10.2 przywróci także znane postacie i wprowadzi nowe, w tym głównych druidów i postacie zainteresowane Drzewem Świata, tworząc ekscytującą fabułę dla graczy.

Wyobrażaj sobie idealne wrażenia z World of Warcraft

Guardians of the Dream przeniesie graczy do określonej części Szmaragdowego Snu znanej jako Amirdrassil. Ta część Snu będzie porównywalna pod względem wielkości do rozległych stref Dragonflight, zapewniając graczom mnóstwo miejsc do odkrycia. Strefa będzie obejmować różne obszary, niektóre spalone przez siły Fyrakka, a inne porośnięte bujną roślinnością. Dodatkowo gracze będą mieli wyjątkową możliwość zobaczenia swojej wersji ze snu, gdy użyją emotki /sleep, co doda do rozgrywki element immersyjny.

Podobnie jak poprzednie aktualizacje Dragonflight, Emerald Dream będzie oferować różne atrakcje do zobaczenia, w tym nowe wyścigi Dragonriding, światowe zadania i trzyczęściowe światowe wydarzenie Superbloom. Dzięki tym dodatkom World of Warcraft ma na celu ożywienie Szmaragdowego Snu i zapewnienie graczom wciągającego i oszałamiającego wizualnie środowiska do eksploracji.

Aktualizacja 10.2 będzie zawierała obsadę głównych postaci, a także występy epizodyczne. Według głównego projektanta zadań, Josha Augustine’a, wybór postaci opiera się na tych, którzy mają silny związek z Drzewem Świata i opowiadaną historią. Potwierdzone postacie to Tyrande, Shandris i Vyranoth. Łatka skupi się zarówno na postaciach centralnych, jak i peryferyjnych, z których wszystkie odegrają rolę w narracji, współpracując na rzecz ochrony Drzewa Świata i umożliwienia mu rozkwitu.

Wrathion i Wyspa Nieprzystosowanych Stad Smoków

Chociaż większość linii zadań w Strażnikach Snu rozgrywa się w Szmaragdowym Śnie, pojawią się także zadania z udziałem pomniejszych stad smoków z poprzednich rozszerzeń. Grupy te, znane jako Odmienne Stada Smoków, obejmują Stado Skrzydeł Pustki z Outland i Burzowe Smoki Thorignir ze Stormheim. Linię zadań poprowadzą Wrathion i Vyranoth, gdy będą stawiać czoła nowym rolom i stawić czoła zagrożeniu ze strony Fyrakka, brata Vyranotha.

Linia zadań będzie zagłębiać się w tematykę pojednania i eksploracji przyszłości tych grup smoków. Pojawi się także pytanie o ich potencjalny sojusz z Aspektami i o to, jak mogą współpracować. Gracze będą mieli okazję zobaczyć, jak te Misfit Dragonflights dołączają do historii i mają wpływ na kształtowanie ich przyszłości.

Pierwsze cztery rozdziały głównej kampanii aktualizacji 10.2 są już dostępne na Public Test Realm, a pełna premiera planowana jest na jesień tego roku. Gracze World of Warcraft nie będą musieli długo czekać, aby rozpocząć tę ekscytującą przygodę i odkryć sekrety Szmaragdowego Snu.

World of Warcraft jest obecnie dostępny na PC.

Źródło: gamerant.com