Twórcy World of Warcraft Dragonflight i powiedzieli: „jest jeszcze coś, co moglibyśmy dodać”


Blizzard oficjalnie ogłosił World of Warcraft: Dragonflightpierwsza duża łatka zawartości – aktualizacja 10.1, Embers of Neltharion, wraz z wiadomością, że kolejna pomniejsza aktualizacja, 10.0.7, Return to the Forbidden Reach, pojawi się bardzo szybko, 21 marca.

Oba ogłoszenia są kontynuowane Świat Warcraftaszokująco szybki rytm treści Smocze stadomile widziana niespodzianka po kilkumiesięcznym braku zawartości w ostatnich rozszerzeniach. Smocze stado jest najlepszy Świat Warcrafta czuł od lat. Jeśli odświeżona gra końcowa, nowa metoda przemierzania świata i zaktualizowany system rzemiosła nie wystarczyły, Blizzardowi udało się wypełnić po brzegi nowy, bogaty kontynent satysfakcjonującą zawartością i fabułą do zgłębienia.

Dragonflight to najlepszy World of Warcraft od lat

Teraz, w Embers of Neltharion pojawi się cała masa nowych funkcji – w tym kolejny najazd, świeża rotacja lochów Mythic+, ogromna nowa podziemna strefa wypełniona zadaniami do wykonania i stworzeniami do maczugi oraz mnóstwo nowej wiedzy o smokach Azeroth i ich konflikt z nikczemnymi Wcieleniami – czy Blizzardowi uda się dotrzymać kroku Świat Warcraftaobiecujące odrodzenie w wersji 10.1?

(Źródło zdjęcia: Activision Blizzard)

Zagłębiając się w głębokie głębinyŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=64108c42eba44dbda3b35386f2d3651c&url=https%3A%2F%2Fwww.techradar.com%2Ffeatures%2Fworld-of-warcraft-dragonflight-devs-and-said-theres-still-more-we-could-be-adding&c=14301435798445556219&mkt=fr-fr