Twórca Ethereum ujawnia, że ​​„World Of Warcraft” spowodował blockchain


Twórca Ethereum, Vitalik Buterin, udostępnił ten singiel World of Warcraft nerf jest odpowiedzialny za blockchain i wynikającą z niego kryptowalutę, którą stworzył.

Dostrzeżony przez Gracz komputerowy, Bio Buterin udostępnia to World of Warcraft jest bezpośrednio odpowiedzialny za blockchain Ethereum, który uruchamia kryptowalutę Ether i dużą część NFT.

Aby być precyzyjnym, dokładnym momentem był jeden dzień w 2010 roku, kiedy „Blizzard usunął komponent obrażeń z mojego ukochanego zaklęcia Syfon Życia Czarnoksiężnika”.

World of Warcraft: The Burning Crusade. Źródło: Blizzard Entertainment

Po osłabieniu Buterin mówi, że „płakał się przed snem” i, gdy zdał sobie sprawę, „jakie okropności mogą przynieść scentralizowane usługi”, wkrótce opuścił MMO Blizzarda. Rezygnacja World of Warcraft opuścił Buterina „poszukując nowego celu w życiu”, co doprowadziło go do Bitcoina i ostatecznego stworzenia Ethereum. Od czasu stworzenia blockchain Buterin mówi, że „od tego czasu zajmuje mi życie”.

Ethereum to blockchain, który obsługuje kryptowalutę Ether, drugą najcenniejszą kryptowalutę na świecie (4 października). W obecnej formie blockchain Ethereum jest obecnie kluczową częścią większości transakcji NFT na świecie.

We wrześniu Chiny ogłosiły zakaz wszystkich kryptowalut, w tym Etheru, stwierdzając, że „poważnie zagraża to bezpieczeństwu mienia ludzi”.

Pośpiech w wydobywaniu kryptowalut, takich jak Ether, spowodował znaczną presję na trwający niedobór kart graficznych, ponieważ jedna z grup badawczych szacuje, że krypto-kopacze kupili 700 000 GPU tylko w pierwszym kwartale 2021 roku.

Z innych wiadomości, według producenta FromSoftware, Yasuhiro Kitao, Elden Ring jest w „końcowych stadiach rozwoju”. W niedawnym wywiadzie Kitao potwierdził, że studio „posuwa się do przodu po cichu” i kończy ostatnie etapy gry. Pierścień Eldenów ma ruszyć już za kilka miesięcy, 21 stycznia 2022 roku.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=BE4673CC94A745F390FDAD0920FB1F12&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fnews%2Fgaming-news%2Fethereum-creator-reveals-world-of-warcraft-caused-the-blockchain-3062168&c=6882838954586037870&mkt=fr-fr