Twórca dodatku WoW Questie składa wielką obietnicę dotyczącą Sezonu Odkryć

Twórcy dodatków Questie dokładają wszelkich starań, aby zachować integralność nadchodzącego Sezonu Odkryć

Twórcy popularnego dodatku do World of Warcraft Classic Questie poczynili znaczne wysiłki, aby zachować integralność nadchodzącego Sezonu Odkryć.

Radykalnie nowy kierunek Sezonu Odkryć

Ogłoszenie Sezonu Odkryć na Blizzconie było powszechnie postrzegane jako potwierdzenie długo oczekiwanego trybu Classic+, o który prosili gracze oryginalnej gry. Dzięki nowym obszarom do odkrycia i mnóstwu nowej zawartości, którą możesz cieszyć się w znajomym otoczeniu, początkowe wrażenia z gry Classic zostaną całkowicie odmienione.

Główną nowością zawartą w Sezonie Odkryć jest dodanie Run. Runy będą oferować nowe moce, które gracze będą mogli odblokować, wyrzeźbiając je w swoim ekwipunku, co oznacza, że ​​klasy będą miały dostęp do unikalnych stylów gry i ról. Odkrywanie tych Run i ukończenie związanych z nimi wyzwań lub zagadek będzie znaczącą częścią ogólnego doświadczenia.

Zobowiązanie twórców Questie

Teraz twórcy przydatnego dodatku WoW Classic Questie złożyli za pośrednictwem mediów społecznościowych spore obietnice, których celem jest zachowanie integralności nowej oferty.

Questie nie pokaże lokalizacji Run

Dla tych, którzy nie korzystają z Questie, dodatek zasadniczo pełni funkcję przewodnika, pokazującego graczom, gdzie się udać, aby odebrać zadania, spełnić wymagania i je oddać. W poście na Reddicie twórcy dodatku potwierdzili, że w momencie premiery nie będzie on kierował graczy do lokalizacji Run.

W szczególności Questie nie pokaże lokalizacji run, dopóki poziom nie zostanie ograniczony do 25. Kiedy gra przejdzie do drugiej fazy i wzrośnie do poziomu 40, dodatek pokaże lokalizację odpowiednich run aż do poziomu 25. To wtedy kontynuuj, cofając mod o jedną fazę, aby uniknąć zepsucia głównej cechy Sezonu Odkryć.

Wielu szybko pochwaliło tę decyzję, a jeden z użytkowników napisał: „To jest niesamowite”. Jeśli naprawdę nie możesz znaleźć runy, nic nie stoi na przeszkodzie, aby szybko poszukać w Internecie lub zapytać w otwartym świecie gildii. A skoro już o tym mowa, trochę się boję, że czytając czat gildii, nadal zepsuję jakieś runy. »

Inni sugerowali alternatywne systemy, których Blizzard mógłby użyć, aby uniemożliwić graczom omijanie kolejki z informacjami „z danymi”. Jeden z użytkowników powiedział: „Gdyby programiści byli mądrzy, skonstruowaliby głupią liczbę losowych lokalizacji, w których pojawiłaby się którakolwiek z run. Naprawdę zakłócaj społeczność i podtrzymuj eksplorację przy życiu. »

Nieuchronnie pojawią się inne mody, które nie podejdą do problemu w tym samym duchu, a gracze będą mogli łatwo znaleźć informacje, jeśli zechcą. To powiedziawszy, zapewnienie możliwości korzystania z dobrodziejstw Questie bez marnowania dużej części Sezonu Odkryć jest godnym podziwu posunięciem.

Źródło: www.dexerto.com