Twierdza Black Rook: jak uzyskać do niej dostęp w sezonie 3 WoW Dragonflight

Jak uzyskać dostęp do lochów Black Rook Hold w WoW: Season of the Dragon Flight

Black Rook Hold to loch Mythic+ w rozszerzeniu Legion do World of Warcraft, który został przerobiony na potrzeby trzeciego sezonu Dragonflight. Znajduje się na Zniszczonych Wyspach i jest trudno dostępny ze Smoczych Wysp. Lochy Mythic+ są ograniczone czasowo i wymagają zawartości wymagającej przepustki Mythic. Trudność różni się w zależności od poziomu Mythic Sesame, przy czym poziom drugi jest najłatwiejszy, a poziomy 27+ i 28+ są bardziej wymagające. Twierdza Czarnej Wieży została dostosowana tak, aby pasowała do trzeciego sezonu Dragon Flight, zarówno pod względem trudności, jak i łupów. Oto jak się tam dostać w trzecim sezonie Dragon Flight.

Jak uzyskać dostęp do lochów Black Rook Hold w WoW: Season of the Dragon Flight

Pierwszym krokiem jest odnalezienie portalu Timeways w Valdrakken. Jeśli wolisz dłuższą drogę, możesz udać się do Twierdzy Czarnej Wieży, korzystając z portalu do Azsuny z pokoju teleportacyjnego w swoim rodzinnym mieście. Jednak najlepszym sposobem na dotarcie do tego lochu jest skorzystanie z portalu Timeways w Valdrakken, na współrzędnych 53.82, 55.57.

Spowoduje to przejście do obszaru Próg Milenijny, gdzie zobaczysz pięć różnych portali. Musisz skorzystać z portalu Val’sharah, który znajduje się pośrodku. Możesz go łatwo rozpoznać, ponieważ wokół niego znajdują się Drzewa Koszmarów, Łupieżcy i Nocne Elfy. To jest portal do Val’sharah.

Dokładna lokalizacja lochów Black Rook Hold w WoW: Season of the Dragon Flight

Portal prowadzi cię do Lorathil w Val’sharah na Zniszczonych Wyspach. Stamtąd dosiądź wierzchowca i leć bezpośrednio do lochów, na północny zachód od Val’sharah.

Dokładne wejście do lochu znajdziesz pod współrzędnymi 36.69, 51.08 w Val’sharah. Moje współrzędne poprowadzą Cię do wejścia do budynku. Aby wejść do lochu, musisz zsiąść z konia i podążać ciemnym korytarzem.

Źródło: www.bing.com