Tokeny WoW wymagają teraz zakupu płatnej subskrypcji

Ważne aktualizacje złotej waluty WoW Tokens

Zmiany, które nadejdą

Kupowanie tokenów WoW w grze wkrótce będzie ograniczone do tych, którzy wydali prawdziwe pieniądze za czas gry w World of Warcraft. Blizzard potwierdził, że gracze, którzy od 2017 roku nie wydali prawdziwych pieniędzy na grę, nie będą mogli kupić tokenów WoW w Domu Aukcyjnym ani w sklepie w grze, dopóki nie dokonają faktycznego zakupu. Celem tej aktualizacji jest zachowanie integralności gry i zapewnienie graczom lepszego rynku tokenów.

Funkcjonalność tokena wow

WoW Token został wprowadzony do World of Warcraft w 2015 roku jako odpowiedź Blizzarda na rzeczywisty handel złotem z podmiotami trzecimi. Zasadniczo gracz może kupić token WoW (lub kilka) za prawdziwe pieniądze, a następnie sprzedać go innemu za pośrednictwem domu aukcyjnego gry za złoto. Kupujący może następnie wymienić token na 30 dni gry na grę MMORPG lub zamienić go na saldo Battle.net o wartości 15 USD/10 GBP, które można wykorzystać w sklepie Blizzard.

Jest to funkcja, która pozwala wielu graczom efektywnie grać w World of Warcraft za darmo, wymieniając złoto w grze na czas gry i przedłużając subskrypcję. Przy wystarczającej ilości ciężkiej pracy teoretycznie można by nawet „kupić” dodatki, takie jak nadchodzące World of Warcraft The War Within, za walutę zarobioną w grze, a nawet wydać te zarobki na inne gry, takie jak Diablo 4 czy Call of Duty.

Powody zmiany

Jednakże otwiera to również drzwi dla kont botów, które mogą gromadzić złoto, a następnie po prostu wielokrotnie kupować czas gry, co sprawia, że ​​takim kontom stosunkowo łatwo jest stale przedłużać subskrypcję bez konieczności zakupu aktywów. Dlatego Blizzard dokonał zmiany: jeśli jesteś osobą, która korzysta z tej funkcji od jakiegoś czasu, wkrótce będziesz musiał wydać prawdziwe pieniądze.

Ostatecznie prośba o jednomiesięczną subskrypcję nie jest szczególnie wygórowaną prośbą, ale może nękać wielu graczy, którzy kupują swój czas za złoto w grze ze względu na różne rzeczywiste okoliczności. Mamy nadzieję, że zmiana pomoże zmniejszyć liczbę aktywnych kont botów lub przynajmniej ułatwi Blizzardowi ich śledzenie, ale to się okaże.

Źródło: www.bing.com