Tokeny WoW wymagają teraz wcześniejszej płatnej subskrypcji

Zmiany w korzystaniu z Tokenów WoW:

Gracze World of Warcraft, którzy korzystają z żetonów WoW, aby zyskać czas na grę bez wydawania prawdziwych pieniędzy na grę MMORPG fantasy, wkrótce zostaną poproszeni o zakup 30-dniowej subskrypcji, aby móc nadal korzystać z tej funkcji. Deweloper Blizzard potwierdza, że ​​gracze, którzy od 2017 roku nie wydali prawdziwych pieniędzy na grę, nie będą mogli kupić tokenów WoW w domu aukcyjnym ani w sklepie w grze, dopóki nie dokonają faktycznego zakupu.

Co to jest token WoW?

WoW Token został wprowadzony do World of Warcraft w 2015 roku jako odpowiedź Blizzarda na handel złotem przez strony trzecie w prawdziwym świecie. Krótko mówiąc, gracz może kupić token WoW (lub kilka) za prawdziwe pieniądze (w cenie 20 USD/17 GBP), a następnie sprzedać go innemu za pośrednictwem domu aukcyjnego w grze za złoto. Kupujący może następnie wypłacić token, aby otrzymać 30 dni gry w MMORPG lub zamienić go na saldo Battle.net o wartości 15 USD/10 GBP, które można wykorzystać w sklepie Blizzard.

Jest to funkcja, która pozwala wielu graczom efektywnie grać w World of Warcraft za darmo, wymieniając złoto w grze na czas gry i przedłużając subskrypcję. Przy wystarczającej staranności w rolnictwie teoretycznie można nawet „kupić” dodatki, takie jak nadchodzące World of Warcraft The War Within, za walutę zarobioną w grze, lub nawet wydać te zarobki na inne gry, takie jak Diablo 4 lub Call of Duty.

Ograniczenia w korzystaniu z Tokenów WoW:

Niestety, otwiera to również drzwi dla kont botów, które mogą gromadzić złoto, a następnie po prostu wielokrotnie kupować czas gry, co sprawia, że ​​takim kontom stosunkowo łatwo jest stale przedłużać subskrypcję bez konieczności aktywnego wydawania pieniędzy. W rezultacie Blizzard dokonał zmiany, która oznacza, że ​​jeśli korzystasz z tej funkcji od jakiegoś czasu, wkrótce będziesz musiał wydać prawdziwe pieniądze.

Cele Blizzarda:

„Aby zachować integralność gry i zapewnić graczom wyższą jakość rynku tokenów, wraz z aktualizacją World of Warcraft we wtorek, 21 listopada, włączymy następujące ograniczenia w tym regionie” – mówi Randy „Kaivax” Jordan, odpowiedzialny za społeczności WoW za pośrednictwem forów Blizzarda. „Gracze nie będą już mogli kupować tokenów WoW w domu aukcyjnym lub sklepie w grze za złoto, jeśli od 2017 roku nie wydali prawdziwych pieniędzy na zakup i wykorzystanie ich w grze przez co najmniej 30 dni”.

Po 21 listopada 2023 roku każdy gracz, który nie będzie mógł kupić tokena WoW za złoto w grze, będzie musiał najpierw kupić i wykorzystać co najmniej 30 dni w grze za prawdziwe pieniądze” – kontynuuje Jordan. „Aby się zakwalifikować, można to zrobić na dowolnym koncie World of Warcraft na koncie Battle.net.” Nadal będziesz mógł używać posiadanych już żetonów WoW bez dokonywania zakupu, ale nie spowoduje to zniesienia ograniczeń dotyczących zakupu przyszłych tokenów za złoto.

Dodatkowe środki:

Prośba o jednomiesięczną subskrypcję nie jest szczególnie wymagana, ale może być bolesna dla wielu graczy, którzy kupują swój czas za złoto w grze ze względu na różne okoliczności w świecie rzeczywistym. Mamy nadzieję, że zmiana pomoże zmniejszyć liczbę aktywnych kont botów lub ułatwi Blizzardowi ich wykrywanie, ale to się okaże.

Jeśli masz już czas na grę, upewnij się, że zainstalowałeś najlepsze dodatki do WoW, których będziesz potrzebować w 2023 roku. Mamy również naszą listę poziomów Dragonflight WoW, jeśli zaczynasz przygodę z sagą Worldsoul i musisz nadrobić zaległości prędkość z metą.

Możesz także śledzić nas w Google News, gdzie znajdziesz codzienne wiadomości, recenzje i przewodniki dotyczące gier komputerowych.

Źródło: www.bing.com