To specyfikacja DPS z najtrudniejszą obecnie rotacją w WoW


Wszyscy uwielbiamy oglądać duże liczby migające na ekranie, ale niektóre klasy mają łatwiejszy czas z wydawaniem ogromnych liczb, podczas gdy inne muszą się napocić, aby wyrządzić podobne obrażenia. Na początku Smocze stadoTajemny mag okazał się najtrudniejszą i najdłuższą specyfikacją, ale w patchu 10.0.5 mamy nowego króla.

Jeśli spojrzymy na procent wariancji DPS na Świat Warcrafta stronie statystyk, Simulationcraft, przekonasz się, że Enhancement Shamans znajdują się na samym szczycie listy z 8,5-procentową wariancją DPS. Za Szamanami Ulepszeń stoją Kapłani Cienia z procentem wariancji DPS 5,3 i Rycerze Mrozu Śmierci z 4,8.

Krótko mówiąc, procent wariancji DPS analizuje wszystkie analizy i mówi nam, jaka jest możliwa utrata DPS, jeśli źle wykonujesz swoją rotację. Na przykład, jeśli analizujesz tylko 12 na swoim Enhancement Shaman, stracisz więcej obrażeń niż Fury Warrior, który ma taki sam wynik analizy jak ty. Tak więc, im lepiej znasz swoją rotację, tym lepszy będzie twój ranking na wykresach DPS.

Głównym powodem, dla którego Szamani Ulepszeń znajdują się na samym szczycie listy procentowej wariancji DPS, jest to, że masz więcej niż garstkę krótkich czasów odnowienia, efektów i umiejętności, których musisz użyć w określonym przedziale czasowym. Jest to np. tylko rotacja jednego celu:

Zrzut ekranu przez Icy Veins

Chociaż będziesz się pocić krwią i łzami, aby nauczyć się swojej rotacji jako szaman ulepszeń, nagroda będzie słodka, ponieważ z pewnością znajdziesz się na szczycie list przebojów DPS zarówno w lochach Mythic+, jak i Vault of the Incarnates.



Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6413444a9fd449ba9641d0b4940252de&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fthis-is-the-dps-spec-with-the-hardest-rotation-in-wow-right-now&c=15565214782432590484&mkt=fr-fr