The War Within: kody do wersji beta oferowane kupującym edycje kolekcjonerskie – Blizzard zmienia zdanie!

Dostęp do wersji beta gry WoW: The War Within w edycji kolekcjonerskiej

Gracze, którzy zakupili edycję kolekcjonerską The War Within, otrzymają kod dostępu do wersji beta e-mailem nie później niż w środę, 12 czerwca. Wcześniej fani World of Warcraft, którzy zakupili Edycję Kolekcjonerską, mogli uzyskać dostęp do bety tylko wtedy, gdy kupili także w przedsprzedaży Epic Edition The War Within. Chociaż Blizzard automatycznie zasilał swoje konto Battle.net za zakup, nadal wymagał przekazania Blizzardowi dodatkowych 90 dolarów, jeśli chciał natychmiast uzyskać wszystko ze swojego zakupu. Ci gracze nie będą już musieli tego robić, aby uzyskać dostęp do wersji beta.

Niestety, ten kod prawdopodobnie nie odblokuje innych towarów cyfrowych, takich jak Algarian Stormrider, Earthen Hearthstone Deepdwellera i Trader’s Tender do wykorzystania w punkcie handlowym World of Warcraft. Aby zdobyć te przedmioty, fani będą musieli albo poczekać na fizyczną kopię na krótko przed premierą dodatku za kilka miesięcy, albo kupić także Epic Edition.

Tak czy inaczej, jest to wielka wygrana dla graczy World of Warcraft. Mało kto spodziewał się, że Blizzard w ten sposób dotrzyma słowa, dlatego fakt, że tak się stało, zaskoczył i zachwycił fanów. Być może gracze ci będą musieli poczekać kolejny tydzień, aby uzyskać dostęp do wersji beta, ale biorąc pod uwagę, że 12 czerwca to mniej więcej czas, w którym fani mogą spodziewać się drugiej wersji, prawdopodobnie nadejdzie w sam raz, aby rozpocząć testowanie zestawów klas dla World of Warcraft: The War Within.

Źródło: gamerant.com