Tencent ujawnia rywala World of Warcraft w Chinach, gdy trwa spór Blizzarda z NetEase


Na tle trwającego sporu Blizzarda z chińskim wydawcą NetEase, który publicznie osiąga nowe wyżyny, Tencent ogłosił nową grę MMO, która zaprasza wiele porównań do World of Warcraft.

Jak widać z opublikowanych do tej pory materiałów promocyjnych, Tarisland skłania się ku fantastyce, choć fani WoW skupiają się na (otwiera się w nowej karcie) nad postacią i projektem statku powietrznego (otwiera się w nowej karcie) obok kilku wybranych ujęć z filmów – to także zostało zauważone (otwiera się w nowej karcie) ten smok wygląda trochę jak Deathwing. Porównania sprowadzają się głównie do estetyki, choć niektórym może się również wydawać znajomy widok jazdy na smoku – pamiętajcie, że było to w Guild Wars na długo przed World of Warcraft. W każdym razie nie poszło niezauważony (otwiera się w nowej karcie) również przez Blizzarda.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63ca9791a18147eeb0ec178f7a69d7ea&url=https%3A%2F%2Fwww.gamesradar.com%2Ftencent-unveil-world-of-warcraft-rival-in-china-as-blizzards-spat-with-netease-continues%2F&c=12738993675653883681&mkt=fr-fr