Ten nowy dodatek do WoW jest prosty, ale niezbędny.

Nowy sposób na utrzymywanie kontaktu

Wyobraź sobie tę scenę: to World of Warcraft Shadowlands i stoisz przed Strażnikiem, gotowy stawić mu czoła po zbyt wielu próbach. Wydaje się, że wszystko doprowadziło do tego momentu; Sylvanas Windrunner i zmarły Aduin są niczym w porównaniu z człowiekiem stojącym za tajemniczymi intrygami Paszczy. I wtedy, ku zaskoczeniu wszystkich, jeden z czołgów się poddaje. Na pewno chciałbyś to zapamiętać, prawda?

Możesz także podążać dalej wiadomości Google i na naszym Śledzenie ofert PCGN aby nie przegapić naszych dobrych ofert.

Dodatek do WoW, który zapamiętuje graczy

Wiem, że na pewno bym tego chciała. Przedstawiamy nowy dodatek do WoW od „Bettiold”, trafnie zatytułowany „Pamiętam cię”, który pozwala na dołączenie notatki do innych graczy w World of Warcraft. W grze MMORPG firmy Blizzard jest tak wielu ludzi – trudno wszystkich zapamiętać.

Zasada jest dość prosta: możesz dołączyć pisemną notatkę do różnych graczy, klikając prawym przyciskiem myszy ramkę ich postaci i wybierając „Zapamiętaj”. Dodaj, co chcesz (w przykładzie Bettiold pisze „poszliśmy na ryby”), a następnie zapisz.

Otrzymasz wówczas automatyczne powiadomienie, jeśli z jakiegokolwiek powodu ścieżki Ciebie i innego gracza skrzyżują się – na przykład podczas najazdu lub w Mythic +. Następnie możesz użyć polecenia /memory chat, aby wyświetlić listę wszystkich notatek i edytować je na bieżąco.

Nadchodzące ulepszenia

Bettiold potwierdził już, że planuje „ulepszyć edytowanie notatek”, więc więcej opcji, w tym możliwość „kliknij nazwę prawym przyciskiem myszy na czacie i wpisz nazwę ręcznie”, jest w przygotowaniu. Jednak w oczekiwaniu na te aktualizacje sugeruję pobranie programu I Remember You.

Źródło: www.pcgamesn.com