Ten nowy dodatek do WoW jest prosty, ale absolutnie niezbędny

Nowe rozwiązanie do śledzenia graczy w World of Warcraft

Wyobraź sobie tę scenę: to rozszerzenie World of Warcraft Shadowlands, a ty stoisz przed Strażnikiem, gotowy i przygotowany na pokonanie go po zdecydowanie zbyt wielu próbach. Wydaje się, że wszystko doprowadziło do tego momentu, Sylvanas Windrunner i upadły Aduin są niczym w porównaniu z człowiekiem stojącym za tajemniczymi machinacjami Paszczy. A potem bez ostrzeżenia jeden z czołgów odjechał. Pewnie chciałbyś je zapamiętać, prawda?

Wiem, że bym to zrobił. Właśnie tu pojawia się nowy dodatek do WoW od „Bettiold”, sprytnie zatytułowany „I Remember You”, który pozwala na dołączenie notatki przypominającej dla innych graczy World of Warcraft. W MMORPG Blizzarda jest mnóstwo ludzi, w końcu trudno za nimi nadążać.

Jak to działa?

Zasada jest dość prosta: możesz dołączyć pisemną notatkę do różnych graczy, klikając prawym przyciskiem myszy ramkę ich postaci i wybierając „Zapamiętaj”. Dodaj, co chcesz (w przykładzie Bettiold pisze „poszliśmy na ryby”), a następnie zapisz.

Następnie otrzymasz automatyczne powiadomienie, jeśli z jakiegokolwiek powodu ścieżki Ciebie i innego gracza skrzyżują się – na przykład podczas rajdu lub Mythic+. Następnie możesz użyć polecenia /memory chat, aby wyświetlić listę wszystkich notatek i edytować je na bieżąco.

Nadchodzące aktualizacje

Bettiold potwierdził już, że planuje „ulepszyć edycję notatek”, dlatego przygotowywane są kolejne opcje, w tym możliwość „klinięcia nazwy prawym przyciskiem myszy na czacie i wpisania nazwy ręcznie”. Jednak w oczekiwaniu na te aktualizacje sugeruję pobranie „I Remember You”.

Wielu najeźdźców zrezygnowało z pracy – ta sekwencja otwierająca naprawdę nie była prawdziwą historią, a gdyby była, na pewno już o tym zapomniałem – ale miałem też tak wiele pozytywnych doświadczeń z przechodniami, że Dodałem do znajomych, po czym szybko zapomniałem, kim są. Dodatek Bettiolda jest naprawdę, bardzo prosty i dokładnie tego potrzebuję – zwłaszcza w oczekiwaniu na The War Within.

Źródło: www.bing.com