Tarisland, nowa gra MMORPG, podbija dziś rynek! Zobacz co oferuje.

Tarisland: obiecująca nowa gra MMORPG

Wygląda na to, że przeżywamy drugi renesans gier MMO. Po tym, jak World of Warcraft wstrząsnęło światem w połowie 2000 roku, wszyscy pośpieszyli z wydaniem własnej wersji – chociaż prawie żadna z nich nie jest nadal aktywna. Teraz wygląda na to, że pojawia się mnóstwo nowych gier MMO, a każda z nich ma potencjał, aby wywalczyć sobie własne miejsce na rynku wciąż zdominowanym przez czcigodne gry Blizzarda. Tarisland to zupełnie nowa gra MMORPG, która ma na celu odcisnąć piętno na gatunku i jest już dostępna.

Premiera Tarislandu

Być może grałeś już trochę w Tarisland, ponieważ przed premierą ta gra MMORPG miała kilka wersji beta. Teraz jest wydany, z serwerami w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie, Europie Wschodniej i Azji. Gra, w którą można grać na urządzeniach mobilnych i komputerach PC z pełnymi opcjami międzyplatformowymi, ma na celu uwolnienie gier MMO od tradycyjnej metody siedzenia przed komputerem i przeglądania treści. Oczywiście zawsze możesz to zrobić.

Wraz z premierą gra rozpoczyna swój pierwszy sezon, czyli przedsezon. Zatytułowany Sezon 0, rozpocznie grę z kilkoma pięcioosobowymi lochami i dziesięcioosobowymi bossami rajdowymi. Dostępna jest także obiecana seria trybów PvE, zatytułowana Arcane Realm, Universal Hall i Dark Invasion. Podczas przygody gracze będą mogli wybierać pomiędzy dziewięcioma klasami, z których każda będzie miała dwa zestawy talentów i osiem superumiejętności, a mnóstwo nowych rzeczy pojawi się w przyszłych aktualizacjach.

Nagrody dla pierwszych graczy

Ci, którzy chcą od razu zanurkować i rozpocząć swoją przygodę, zostaną nagrodzeni kotem syjamskim po zalogowaniu. Każdy, kto wziął udział w wydarzeniu związanym z rejestracją wstępną, otrzyma także psa domowego, Poszukiwacza Dobrobytu i wierzchowca jednorożca, który przyspieszy ich podróż.

Tarisland jest dostępny już dziś, w piątek 21 czerwca, i możesz sprawdzić godziny pracy serwerów w swoim regionie, a także to, kiedy możesz pobrać grę przedpremierowo na oficjalnej stronie internetowej.

Źródło: www.bing.com