Tarisland: nowa gra MMORPG, która rewolucjonizuje gatunek. Dostępny dzisiaj!

Obiecująca nowa gra MMORPG: Tarisland

Wygląda na to, że przeżywamy drugi renesans gier MMO. Po tym, jak World of Warcraft wstrząsnęło światem w połowie 2000 roku, wszyscy rzucili się do wydania własnej wersji, choć prawie żadna nie istnieje do dziś. Teraz wygląda na to, że pojawia się mnóstwo nowych gier MMO, a każda z nich ma potencjał, aby wywalczyć sobie własne miejsce na rynku wciąż zdominowanym przez czcigodną grę Blizzarda. Tarisland to zupełnie nowa gra MMORPG, która ma na celu odcisnąć piętno na gatunku i jest już dostępna.

Być może już trochę wypróbowałeś Tarisland, ponieważ gra MMORPG miała kilka faz beta przed premierą. Teraz jest wreszcie dostępny z serwerami w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie, Europie Wschodniej i Azji. Gra, w którą można grać na urządzeniach mobilnych i komputerach PC z pełnymi opcjami rozgrywki międzyplatformowej, ma na celu uwolnienie gry MMO od tradycyjnej metody siedzenia przed komputerem i przeglądania zawartości. Oczywiście zawsze możesz to zrobić.

Wraz z premierą rozpoczyna się pierwszy sezon gry, czyli przedsezon. Zatytułowany Sezon 0, rozpocznie grę z kilkoma lochami dla pięciu graczy i bossami rajdowymi dla dziesięciu graczy. W planach jest także seria trybów PvE, zatytułowanych Arcane Realm, Universal Hall i Dark Invasion. Rozpoczynając przygody, gracze będą mogli wybierać pomiędzy dziewięcioma klasami, każda z dwoma zestawami talentów i ośmioma superumiejętnościami, a wiele więcej pojawi się w przyszłych aktualizacjach.

Ci, którzy chcą od razu przystąpić do działania, zostaną nagrodzeni kotem syjamskim po zalogowaniu. Każdy, kto wziął udział w wydarzeniu związanym z rejestracją wstępną, otrzyma także psa do towarzystwa, Poszukiwacza Dobrobytu i wierzchowca jednorożca, który przyspieszy ich podróż.

Dostępny dzisiaj

Tarisland jest dostępny już dziś, w piątek 21 czerwca, i możesz sprawdzić godziny dostępności serwerów w swoim regionie, a także możliwość wstępnego pobrania gry na oficjalnej stronie internetowej.

Koniecznie zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych grach RPG, w które możesz zagrać w 2024 roku, a także naszymi rekomendacjami najlepszych obecnie dostępnych darmowych gier.

Możesz także śledzić nas w Google News, aby otrzymywać codzienne wiadomości, recenzje i przewodniki dotyczące gier komputerowych, lub skorzystać z naszego narzędzia do śledzenia ofert PCGN, aby skorzystać z świetnych ofert.

Źródło: www.bing.com