Tajemnicza zbroja dziedzictwa Nocnych Elfów w niebiesko-białej kolorystyce wkrótce pojawi się w WoW.

Nowa aktualizacja World of Warcraft: Blizzard potwierdza nadchodzącą premierę starszej serii zbroi dla Nocnych Elfów.

Zadanie Dziedzictwo Nocnych Elfów dodano w aktualizacji 10.1.7

Aktualizacja 10.1.7 World of Warcraft w końcu dodała misję pamiątkową Nocnych Elfów, na którą czekali gracze. Ci, którym uda się ukończyć to zadanie, zostaną nagrodzeni zestawem zbroi Dziedzictwo Nocnych Elfów, zawierającym elementy tułowia, stóp, dłoni, głowy, nóg, ramion, talii i nadgarstków.

Problem niebieskiej zbroi

Fani szybko jednak zdali sobie sprawę z problemu. Dane znalezione podczas przeglądania aktualizacji na PST wykazały, że zestaw pancerza był dostępny w co najmniej dwóch kolorach: fioletowym i niebieskim. Jednak po uruchomieniu aktualizacji 10.1.7 gracze mogli uzyskać dostęp tylko do fioletowego wariantu zbroi.

Blizzard udziela wyjaśnień

Na szczęście Blizzard udzielił kilku odpowiedzi na to zamieszanie, choć szczegóły pozostają tajemnicą. W poście na oficjalnym koncie World of Warcraft na Twitterze Blizzard potwierdził, że istnieją „plany na przyszłość” dotyczące udostępnienia niebieskiego wariantu zbroi.

Zadanie czy coś innego?

Jednakże studio nie jest w tej chwili gotowe do ujawnienia konkretnych szczegółów, co oznacza, że ​​nie jest jasne, kiedy niebieska wersja zbroi pojawi się w grze. Gracze powinni się również zastanawiać, w jaki sposób będą mogli zdobyć tę wersję. Na razie pozostaje to kolejną tajemnicą.

Obawy graczy

Chociaż fani World of Warcraft odczuwają ulgę po tym ogłoszeniu, niektórzy nadal są zaniepokojeni kosztami i wysiłkiem wymaganym do uzyskania nowej wersji zbroi. Rzeczywiście, niektórzy gracze obawiają się, że będą musieli poświęcić dużo czasu i wysiłku, aby go zdobyć, podczas gdy powinien być dostępny od pierwszego dnia.

Miejmy nadzieję, że już niedługo wszystko się wyjaśni.

Źródło: www.bing.com