Szczegóły „World Of Warcraft: Dragonflight” Nadchodząca wersja 10.1.5 Pęknięcia w czasie Zawartość i zmiany


World Of Warcraft: Dragonflight wita graczy w nowej erze przygód high-fantasy.

Smoki z Azeroth odegrały kluczową rolę w sprawach świata, przewodząc śmiertelnym rasom i wpływając na wydarzenia swoją znaczną mocą – czasami dla własnych celów. Gdy ich święte lęgowiska ponownie się obudzą, smoki wezwą bohaterów Przymierza i Hordy, aby pomogli im rozliczyć się z zagrożeniami i tajemnicami, które zaczynają wychodzić na jaw. Potężni budzą się ponownie po eonach uśpienia i są gotowi do przyłączenia się do walki Dracthyrscy przywoływacze, Świat Warcraftapierwsza w historii kombinacja rasy i klasy.

W zależności od wybranej specjalizacji klasowej, Dracthyr Evokers mogą atakować wrogów z dystansu jako sprzedawca szkód używając oddechu, kłów i pazurów lub pomagając i wzmacniając swoich sojuszników jako uzdrowiciel za pomocą bardziej mistycznych darów smoków. Gracze, którzy stworzą Dracthyr Evokers, będą mogli zaprojektować zarówno smocze awatary, których uosabiają w bitwie, jak i humanoidalne formy Visage, których używają do interakcji z mieszkańcami Azeroth. Dracthyr Evokers rozpoczynają grę na poziomie 58, z unikalną początkową linią zadań i mogą zdecydować się na sojusz z Przymierzem lub Hordą.

Poza przebiegłością i mocą, smoki Azeroth są znane ze swojej zwinności w powietrzu – wszyscy gracze będą mogli nauczyć się sztuki jazdy na smokach, odblokowując nową, dynamiczną formę lotu wraz ze smoczym towarzyszem, którego wygląd i wygląd można dostosować do własnych potrzeb. wyszkolonych, aby skuteczniej szybować w przestworzach w miarę postępów graczy w dodatku. Smocze stado też przyniesie najobszerniejsze aktualizacje do World of Warcraft’systemy talentów i profesji od czasu premiery gry, zapewniając graczom nowe poziomy swobody i głębi w definiowaniu swoich postaci.

Gracze będą odkryj Smocze Wyspy i eksploruj cztery nowe strefy — każda tematyczna i ujawniająca więcej aspektów starożytnych smoków — wszystkie starannie stworzone przez Świat Warcrafta zespół programistów zarówno dla weteranów, jak i nowych graczy. Wraz z przebudzeniem Smoczych Wysp budzą się również dawno zapomniane sekrety, a gracze będą przemierzać ziemię i niebo, odkrywając, co mają do zaoferowania Smocze Wyspy.

To tutaj odkryją Dracthyra, który obudził się z długiego snu, by dołączyć do walki i będzie dostępny do gry podczas Smocze stado łatka przed rozszerzeniem dla graczy, którzy kupią rozszerzenie w przedsprzedaży. Zdolne do przełączania się między humanoidalnym obliczem a przerażającą smoczą postacią, dracthyrowie są bardzo mobilni, a ich wyjątkowa klasa Evoker może specjalizować się w zadawaniu obrażeń z dystansu lub pomaganiu swoim sojusznikom jako uzdrowiciele, wykorzystując mistyczne dary smoków.

Szybuj w przestworzach, opanowując zupełnie nową, opartą na umiejętnościach sztukę Jazda na smokachktóry pozwala graczom wzbić się w powietrze na grzbiecie własnego Dragon Isles Drake. Istnieją również miliony kombinacji wyglądów dostępnych dla Drake’ów, pozwalając graczom uczynić swojego towarzysza swoim własnym, ucząc się latać dalej, dłużej i szybciej podczas całej podróży.

Gdy Bohaterowie Azeroth szturmują Aberrus, niegdyś tajne laboratorium ukryte w Jaskini Zaralek pod Smoczymi Wyspami, na horyzoncie pojawiają się Fractures in Time (10.1.5)!

Następna aktualizacja zawartości będzie wkrótce dostępna na publicznym serwerze testowym (PTR), obejmując:

 • NOWA SPECJALIZACJA KLASY: Przywoływacz ulepszeń
 • Nadeszła nowa specjalizacja przywoływacza obrażeń! Augmentation Evokers skupiają moc Brązowego stada smoków i nowo zdobyte moce Czarnego stada, aby pomagać swoim sojusznikom na polu bitwy za pomocą różnych wzmocnień otrzymywanych w wyniku obrażeń zadawanych w walce, stając się pierwszą specjalizacją „wsparcia” w WoW.
 • NOWY MEGADUNGEON: Świt nieskończoności
 • Nieskończone stado smoków, wieloletni wrogowie smoków z brązu, ciężko pracowali, aby osiągnąć swój ostateczny cel, jakim jest wywołanie przemiany Nozdormu, Aspektu Czasu, w Murozonda. Ten tylko mityczny z ośmioma bossami dungeon zabierze graczy w podróż w czasie, gdy będą walczyć o powstrzymanie Nieskończonego Stada Smoków przed sukcesem.
 • NOWE ROZSZERZENIE KLASY: Czarnoksiężnicy
 • Klasa Czarnoksiężnika stanie się dostępna dla wszystkich pozostałych ras innych niż Dracthyr, w tym Nocnych Elfów, Draenei, Pandarenów i Taurenów.
 • RÓWNOWAGA I DOPASOWANIE KLASY
 • Podobnie jak w przypadku wszystkich aktualizacji, nowa runda wyważenia i dostosowania klas.

Podczas gdy poszukiwacze przygód włamują się do tajnego laboratorium Nelthariona w Aberrus, The Shadowed Crucible, następna aktualizacja zawartości trafia na PST, w tym zupełnie nowa specjalizacja dla Dracthyr Evokers, nowy mega-loch — Dawn of the Infinite — i wiele więcej.

Nowa specjalizacja Evokera: Augmentacja

Emberthal i Ebyssian pracują razem, aby uwolnić esencję czarnego stada smoków, która została wyssana z dractyrów podczas ich długiego zastoju, odblokowując zapomniane przez nich wspomnienia i moce. Wszyscy przywoływacze mogą teraz eksplorować Azeroth w ramach nowej specjalizacji: ulepszeń. Przeczytaj więcej o tej nowej specjalizacji w naszym artykule zapowiadającym.

Nowy mega-loch Dawn of the Infinite

Nieskończone stado smoków, wieloletni wrogowie Brązowego stada, ciężko pracowali, aby osiągnąć swój ostateczny cel, jakim jest wywołanie przemiany Nozdormu, Aspektu Czasu, w Murozonda. Ten tylko mityczny z ośmioma bossami Mega-lochy zabiorą graczy w podróż w czasie, aby powstrzymać nieskończone stado smoków przed sukcesem. Zmierzysz się między innymi z Iridikronem, pracując nad utrzymaniem linii czasu Azeroth i przywróceniem porządku.

Rozwikłać strumienie czasu

DOŁĄCZ DO SZCZELIN CZASOWYCH

Strumienie czasu stały się nieco bardziej niestabilne w związku z ostatnimi wydarzeniami, a gdy granice między liniami czasu słabną, stwory z innych linii czasu zaczęły torować sobie drogę do Azeroth. Gracze połączą siły, by stawić czoła Szczelinom Czasu, odeprzeć fale stworów i zatkać dziurę, aby ponownie uporządkować linie czasowe.

FRINGI EONU

Podejmuj nowe, powtarzalne treści w Eon’s Fringe, pracując nad ustaleniem ram czasowych i rozwiązywaniem problemów wynikających z ich niestabilności, jednocześnie zbierając nagrody za dobrze wykonaną pracę.

Przedszkole Whelp

Smoki mają więcej jaj, niż są w stanie udźwignąć, więc wezwały do ​​pomocy załogę przedszkola Little Scales. Załoga szybko czuje się przytłoczona, więc poprosiła o niewielką pomoc swoich przyjaciół — Ciebie. Poprowadzisz pięć smoczych szczeniąt, gdy dorosną i dowiedzą się o smoczych lotach, zdobędą sławę i nie tylko.

Klasa Czarnoksiężnika rozszerza się o nowe rasy

W aktualizacji zawartości Fractures in Time klasa Czarnoksiężnika będzie dostępna dla nocnych elfów, draenei, draenei lightforged, pandarenów, kul tiran, taurenów, taurenów z wysokich gór, orków mag’har i trolli zandalari.

Czarnoksiężnicy będą mogli również podjąć się nowej linii zadań, zaczynając od zadania „Początkowe impozycje”, które odblokuje nową personalizację chochlika. Gracze będą mogli również odwiedzić zakład fryzjerski, aby dostosować swoje zwierzaki.

Aktualizacje talentów klasowych

Nadchodzi większa równowaga i dostrojenie klas dla magów, łotrzyków, świętych paladynów i nie tylko.

Aktualizacja zawartości Fractures in Time wkrótce trafi na PST. Zaglądajcie na oficjalne fora, aby znaleźć aktualizacje i informacje o łatkach, gdy PST będzie dostępny.

Gracze mogą również wyrazić siebie poprzez nowy system talentów, co pozwala na kreatywny dobór umiejętności na każdym poziomie, dzięki czemu możesz grać swoją klasą w dowolny sposób i poprzez zaktualizowany system profesji, gdzie gracze mogą doskonalić swoje rzemiosło. obok zaktualizowany system interfejsu użytkownika (UI) wyświetlacza Heads-Up (HUD).gracze mogą dostosować zarówno wygląd, jak i sposób działania swoich Świat Warcrafta doświadczenie w samej grze na więcej sposobów niż kiedykolwiek wcześniej.

na starcie, Smocze stado wyda z osiem lochówz których cztery można podjąć ze znajomymi, gdy gracze budują w kierunku nowy limit poziomu 70, podczas gdy pozostałe cztery można rozwiązać w fazie końcowej. Pierwszy najazd z rozszerzenia, Vault of the Incarnates, zostanie odblokowany — na wszystkich poziomach trudności — 13 grudnia.

Kluczowe cechy

 • Odkryj Smocze Wyspy: W ich podróży do nowy limit poziomu 70gracze będą odkrywać pierwotny cud i starożytne sekrety Smoczych Wysp cztery nowe strefyBudzące się brzegi, wzburzona mocą żywiołów; rozległy obszar tzw Równiny Ohn’ahran; mroźne szczyty Rozpiętość Azure; oraz majestatyczne iglice i świątynie Thaldraszus.
 • Nowa grywalna kombinacja rasa/klasa: Gracze będą zagrażać swoim wrogom (lub wzmacniać sojuszników) jako Dracthyr Evoker, WoW’y pierwsza w historii kombinacja rasa/klasa. Będą projektować zarówno humanoidalne, jak i smocze formy, wybierać między Przymierzem a Hordą i wyruszać jako uzdrowiciele lub zadający obrażenia z dystansu, który wykorzystuje zbiorową potęgę całego rodzaju smoków.
 • Wzbić się w przestworza: Smocze stado przedstawia jazda na smokach, całkowicie nowa, oparta na umiejętnościach metoda poruszania się w powietrzu, która pozwala graczom wzbić się w przestworza na plecach swojego osobistego Drake ze Smoczych Wysp. Gracze będą dostosowywać swojego smoka w miarę postępów w rozszerzeniu, zbierając więcej opcji wyglądu i umożliwiając mu latanie dalej i szybciej.
 • Przebudowa systemu talentów: Nowy system talentów umożliwia graczom dokonywanie kreatywnych i smakowitych wyborów talentów bez uszczerbku dla ich skuteczności — a co najważniejsze, daje im znaczące opcje na każdym poziomie.
 • Ulepszone zawody: Radujcie się rzemieślnicy! W Smocze stadoznajdą tam gracze, którzy chcą zyskać sławę dzięki swemu rzemiosłu wiele nowych funkcji i narzędzi aby napędzać ich ambicje, w tym zlecenia pracy kierowane przez graczy, nowe wyposażenie profesji i zupełnie nowy system specjalizacji.
 • Zaktualizowany interfejs użytkownika: Smocze stado odświeży Świat Warcrafta interfejs użytkownika, z ulepszeniami wyglądu minimapy i innych elementów oraz nowymi opcjami dostosowania różnych aspektów interfejsu użytkownika do własnych upodobań.

World Of Warcraft: Dragonflight jest dostępny w cyfrowej przedsprzedaży jako edycja podstawowa (sugerowana cena detaliczna 49,99 USD), edycja heroiczna (sugerowana cena detaliczna 69,99 USD) i edycja epicka (sugerowana cena detaliczna 89,99 USD). Każda edycja cyfrowa zawiera jeden lub więcej przedmiotów, które możesz wykorzystać, by połączyć siły ze stadami smoków, gdy odzyskują utracone królestwo:

 • Edycja podstawowa: zawiera Drakki, dodatkowe zwierzaki do kupienia w przedsprzedaży, które będą Ci towarzyszyć w misjach.
 • Edycja heroiczna: zawiera bonusowego zwierzaka Drakka z przedsprzedaży, nowego zwierzaka Murkastrasza, a Smocze stadowzmocnienie postaci (do poziomu 60) i nowego latającego wierzchowca Tangled Dreamweaver, na którym można szybować.
 • Edycja epicka: zawiera wszystkie podstawowe i heroiczne przedmioty, efekt Hearthstone Timewalkera, diadem czarodzieja z transmogą w gnieździe na głowę, transmog w tylnym gnieździe Wings of Awakening w pięciu wariantach kolorystycznych i 30 dni czasu gry.

Smocze stado jest również dostępny jako pudełkowy zestaw kolekcjonerski, który zawiera skarbnicę sprzętu oprócz cyfrowego klucza do edycji Epic i zwierzaka Drakks. Dzięki zestawowi kolekcjonerskiemu gracze mogą eksplorować Smocze Stado rozwój wizualny z Sztuka Smoczego Stada książkę w twardej oprawie, ulepsz swój zestaw za pomocą potężnej podkładki pod mysz Alexstrasza i dodaj ikoniczne przedstawienia pięciu głównych smoczych stad Azeroth w pięciopinowym zestawie kolekcjonerskim. Zestaw kolekcjonerski jest już dostępny w oficjalnym sklepie Blizzard Gear Store i trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku.

World Of Warcraft: Dragonflight jest dostępny na PC.

Więcej artykułów o World Of Warcraft: DragonflightŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=645d6cb1d4c048d48496039e47ee6141&url=https%3A%2F%2Fwww.worthplaying.com%2Farticle%2F2023%2F5%2F11%2Fnews%2F137175-world-of-warcraft-dragonflight-details-upcoming-v1015-fractures-in-time-content-changes%2F&c=7743769234237689580&mkt=fr-fr